reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A wam też się tak zmieniają objawy? Ja np na samym początku popołudniu miałam mega zejście, śpiąca na maxa. A teraz mam tak, że 23 a mi się spać zupełnie nie chce..
Nie wiem na ile to hormony, ale cały zeszły tydzień (jeszcze nawet nie podejrzewałam ciąży) kręciłam się i wierciłam po parę godzin, mimo że nigdy w życiu nie miałam problemów z zasypianiem - mąż się zawsze śmieje, że ja nie zasypiam, ja czuję poduszkę i się wyłączam😆. A potem bez problemu wstawałam przed 5...
A w tym? Padam po 20 jak dziecko i budzę się tak samo, przed 5...
 
reklama
Nie wiem na ile to hormony, ale cały zeszły tydzień (jeszcze nawet nie podejrzewałam ciąży) kręciłam się i wierciłam po parę godzin, mimo że nigdy w życiu nie miałam problemów z zasypianiem - mąż się zawsze śmieje, że ja nie zasypiam, ja czuję poduszkę i się wyłączam[emoji38]. A potem bez problemu wstawałam przed 5...
A w tym? Padam po 20 jak dziecko i budzę się tak samo, przed 5...
U mnie to samo, wcześniej tylko głowę do poduszki przyłożę i śpię a teraz ciągle się kręcę [emoji849] dużo się dzieje w organizmie, może dlatego.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś brała z was lactovaginal?
Wczoraj wieczorem aplikowałem tabletkę, teraz i czułam wczorajsza nie dokonca rozpuszczona taka zdeformowana...
 
Trochę tak przez co świruje... Jeszcze kilka dni temu mnie odcinało i spałam cala noc, teraz się budzę o 4 i męczę...

Wczoraj cały wieczór miałam ból brzucha jak na okres, strasznie się bałam ale po nocy przeszło. Dzisiaj znowu boli ale bardziej promieniuje na nogi.... Sama nie wiem co myśleć...

A , i apetyt wrócił..choć z rana jak nie zjem to jest mi niedobrze.
Spokojnie, kochana! Dla pewności zawsze możesz zadzwonić do swojego gina, ale z tego co wszędzie czytałam i słyszałam, takie bóle przeważnie są związanie z rozciąganiem macicy i więzadeł, nie ma co się martwić na zapas. Chyba że są bardzo silne, no to wiadomo, do lekarza migiem. Ale przede wszystkim - spokój, tylko to nas może uratować😁
 
reklama
Do góry