reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Wydaje mi się, że nawilżacz nie powinien tak wpłynąć. Ja przynajmniej też mam nawilżacz (ultradźwiękowy) od ok. miesiąca i wlaczam go na całą noc lub część nocy i wszystko jest w porządku. Ogólnie lepiej mi sie śpi i mam właśnie mniej przesuszoną śluzówkę nosa niż wcześniej. Wcześniej też częściej pojawiały mi się lekkie krwawienia podczas kataru a teraz już mniej. Podobno w ciąży ma sie rozpulchnioną śluzówkę nosa i niestety krwawienia mogą sie pojawiać.
A tak w ogóle to kiedyś podczas przeziębień czy ze zmęczenia mialam dość silne krwotoki z nosa kilka razy dziennie (słabsze naczynko mam w 1 miejscu). Jedyne co mi wtedy pomagalo to taka maść do nosa z woskiem pszczelim Emofix. Mam wrażenie, ze to uszczelnia naczynka i nie są tak poddatne na pękanie w takich sytuacjach ;)
A czy nie ma przeciwwskazań do stosowania tej maści w ciąży? Ja z krwawieniami z nosa mam problem odkąd pamiętam. Przed ciążą stosowałam maść rinopanteina. Teraz w ciąży pierwszy raz mi się zdarzył krwotok.
 
reklama
A czy nie ma przeciwwskazań do stosowania tej maści w ciąży? Ja z krwawieniami z nosa mam problem odkąd pamiętam. Przed ciążą stosowałam maść rinopanteina. Teraz w ciąży pierwszy raz mi się zdarzył krwotok.
Mnie krew z nosa leci od 3 miesiąca ciąży, już się przyzwyczaiłam . Wszystko jest bardziej unaczynione i wystarczy że np kichniesz i może ci krew lecieć. Jedyne co możesz robić to nawilżać śluzówkę.
 
A czy nie ma przeciwwskazań do stosowania tej maści w ciąży? Ja z krwawieniami z nosa mam problem odkąd pamiętam. Przed ciążą stosowałam maść rinopanteina. Teraz w ciąży pierwszy raz mi się zdarzył krwotok.
Nic mi o tym nie wiadomo, w ulotce nie ma takich przeciwwskazań. Poza tym to stosuje sie tylko zewnętrznie i skład jest dość dobry, naturalny. Ja stosowałam na poczatku ciąży i nic mi nie było.
U mnie głównie na poczatku ciąży pojawialy sie lekkie krwawienia a później i teraz miewam katar pomieszany z pasmami krwi, skrzepikami itd. Taka uroda w ciąży... Dziąsła zresztą też mam teraz wrażliwsze i łatwiej je podrażnić...
 
Mam pytanie do dziewczyn, które zgłaszały chęć dodania do forum zamkniętego, czy zostałyście już dodane? Ja pisała że chce dołączyć do niego juz 19 kwietnia ale do dnia dzisiejszego nie dostałam żadnego powiadomienia, że zostałam dodana, próbowałam wchodzić w link który kiedyś został dodany tutaj do formu zamkniętego ale nic nie mam oraz próbowałam wejść na fora zamknięte to nic mi się nie wyświetla ... Chyba że coś jeszcze trzeba zrobić? Dodam, że pisałam wiadomość również do dziewczyny, która to zgłasza do administratorki ale nie dostałam żadnej odpowiedzi oraz już później napisałam też do administratorki ale również cisza. 😶 Poradźcie co robić 😊🙈
Kurcze nie wiedziałam nawet że jest jakies forum zamknięte 😐 też bardzo chętnie bym dolaczyla
 
Mam pytanie do dziewczyn, które zgłaszały chęć dodania do forum zamkniętego, czy zostałyście już dodane? Ja pisała że chce dołączyć do niego juz 19 kwietnia ale do dnia dzisiejszego nie dostałam żadnego powiadomienia, że zostałam dodana, próbowałam wchodzić w link który kiedyś został dodany tutaj do formu zamkniętego ale nic nie mam oraz próbowałam wejść na fora zamknięte to nic mi się nie wyświetla ... Chyba że coś jeszcze trzeba zrobić? Dodam, że pisałam wiadomość również do dziewczyny, która to zgłasza do administratorki ale nie dostałam żadnej odpowiedzi oraz już później napisałam też do administratorki ale również cisza. 😶 Poradźcie co robić 😊🙈
Ja tez nie zostałam dodana albo po prostu nie wiem jak tam wejść🙂
 
Na stronie 656 jedna z dziewczyn pisze o tym aby pisać do @Truskaweczka2017 o dołączenie do wątku zamkniętego i generalnie chyba wszystkie dziewczyny co chciały być dodane pisaly tutaj o tym na forum z prośbą o dołączenie, ja również. Pisałam i w prywatnej wiadomości. Ale chyba nie zostałam dodana bądź właśnie nie umiem tam wejść 😉
Ja również nie zostałam dołączona ani nie mam linka. Trudno przeżywać nie będę 😛 Mam podejrzenie, ze tam utworzyła się już dogadana grupa, składająca się z kilkunastu osób, które udzielaly się już od samego początku i przy natłoku takiej ilości całkiem nowych osób na forum nie ma chęci aż takiego jej rozszerzania. Takie jest moje zdanie, ale nie wiem na pewno. W razie co rozumiem to i szanuję ;)
 
Witajcie. Dziewczyny. Mam termin na 20 września i jest to.moja 3 ciąża. Mam już syna i córke a teraz z usg wychodzi,że czekamy na syna 😀. Pozdrawiam was serdecznie.
Chciałam was zapytać ile waża wasze maluszki teraz,mnie wczoraj lekarz na prenatalnych podał wage 450g,to chyba taka konkretna waga.
 
Witajcie. Dziewczyny. Mam termin na 20 września i jest to.moja 3 ciąża. Mam już syna i córke a teraz z usg wychodzi,że czekamy na syna 😀. Pozdrawiam was serdecznie.
Chciałam was zapytać ile waża wasze maluszki teraz,mnie wczoraj lekarz na prenatalnych podał wage 450g,to chyba taka konkretna waga.
U mnie waga córki na USG połówkowym z dnia 4 maja było 520g :)
 
reklama
Do góry