reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Witajcie. Dziewczyny. Mam termin na 20 września i jest to.moja 3 ciąża. Mam już syna i córke a teraz z usg wychodzi,że czekamy na syna 😀. Pozdrawiam was serdecznie.
Chciałam was zapytać ile waża wasze maluszki teraz,mnie wczoraj lekarz na prenatalnych podał wage 450g,to chyba taka konkretna waga.
U mnie 20+3 i waga 367g, czyli w normie. Jeśli masz termin na 20.09. to mamy dzień różnicy więc teraz jesteś w 21+2?
 
reklama
Tzn. Ja dzis dokładnie jestem w 21+1tygodniu ciąży więc można powiedzieć że waga 455g jest na dokładnie wypadający 21 tydzień😀
 
Witajcie. Dziewczyny. Mam termin na 20 września i jest to.moja 3 ciąża. Mam już syna i córke a teraz z usg wychodzi,że czekamy na syna 😀. Pozdrawiam was serdecznie.
Chciałam was zapytać ile waża wasze maluszki teraz,mnie wczoraj lekarz na prenatalnych podał wage 450g,to chyba taka konkretna waga.
Cześć 🥰 u nas córeczka dzisiaj na USG połówkowym miała wagę 364g 20+5 :)
 
Pytałam, ponieważ moje maluszki miały 349g i 315g i mialam obawy czy aby nie są za małe ale lekarz mówił ze jest w porządku. Badanie miałam w 20 tc.
 
reklama
Ja będę mieć połówkowe w poniedziałek, wtedy będzie 21+4, już mam stresa ze znowu coś wynajdą albo coś będzie nie tak.. Ehh ta ciąża zamiast się cieszyć to same nerwy, chyba już tak do końca zostanie..
 
Do góry