reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej okazało się że mam podwyższone crp i dostaje antybiotyk w kroplówce także dziś na pewno nie wyjdę 😔
Możliwe że to jakaś infekcja , bądź dobrej myśli antybiotyki napewno pomogą,A mi wczoraj na wizycie położna oznajmiła ze w ciągu tygodnia powinnam urodzić 😅🤪 ale ich teoria ma się często nijak do rzeczywistosci... Ale czekam co noc, niewiem ale sobie wkrecialm ze właśnie w nocy się zacznie.
 
Możliwe że to jakaś infekcja , bądź dobrej myśli antybiotyki napewno pomogą,A mi wczoraj na wizycie położna oznajmiła ze w ciągu tygodnia powinnam urodzić 😅🤪 ale ich teoria ma się często nijak do rzeczywistosci... Ale czekam co noc, niewiem ale sobie wkrecialm ze właśnie w nocy się zacznie.
A na jakiej podstawie tak położna mówiła ?
 
Dziewczyny u mnie dramat; jakis czas temu (skończylo się mniej więcej rok przed ciąża) przez jakieś 8 miesięcy miałam codzienne pieczenie pochwy bez żadnej infekcji, po prostu mnie szczypało niezależnie od czegokolwiek. Podejrzewałam u siebie wulwodynie. Przeszlo samo, tak jak samo przyszło. Możliwe ze było na tle nerwowym i jak zaczęłam się leczyc psychiatrycznie to może to pomogło, nie wiem. Niestety w ten poniedziałek pieczenie wróciło…. Jestem załamana. Mam nadzieje ze to tylko chwilowe, bo jak przypomnę sobie tamten koszmarny czas to nic tylko płakać. Dziś 36t2d.
 
Objawy typu wydzielina, obniżenie brzucha, w zasadzie to całkiem możliwe że tak będzie bo do porodu zostało mi 18 dni więc wszystko możliwe w tą lub druga stronę, czyli albo przed albo po
Mi lekarz we wtorek po badaniu ginekologicznym, usg i ktg stwierdził że jeszcze się nie zapowiada...
Wydzielinę wczoraj mi poleciało, myślałam że to wody, ale cały dzień już nic nie poleciało a poza tym dużo leżę bo już mi bardzo ciężko, bol rozpierajco-klujacy na dole
 
Dużo podwyższone? Nie martw się. Chwilę cię potrzymają a przynajmniej będziesz pod stałą opieką.
Niewiem czy mocno lekarz mowil że podwyższone może od wirusowki se myślę albo od szczęki bo mnie boli w zawiasach przy szerokim otwieraniu buzi albo jak jem coś twardego od kilku lat mam z tym problem raz boli raz nie jak urodze to będę musiała coś z tym zrobić czekam na wyniki moczu z rana
 
Niewiem czy mocno lekarz mowil że podwyższone może od wirusowki se myślę albo od szczęki bo mnie boli w zawiasach przy szerokim otwieraniu buzi albo jak jem coś twardego od kilku lat mam z tym problem raz boli raz nie jak urodze to będę musiała coś z tym zrobić czekam na wyniki moczu z rana
A jak się czujesz ?
Dzidzia kopie?
 
reklama
Objawy typu wydzielina, obniżenie brzucha, w zasadzie to całkiem możliwe że tak będzie bo do porodu zostało mi 18 dni więc wszystko możliwe w tą lub druga stronę, czyli albo przed albo po
A znam przypadek znajoma była u lekarza rano szyjka długa nic niezapowiadalo na poród wieczorem się zaczęło koło 12 w nocy urodziła. Inna w 36 tyg pierwsze dziecko brzuszek wysoko miała także lekarze mówią jedno natura robi drugie ty już jesteś na końcówce także tylko życzyć szczęśliwego rozwiązaniav😉
 
Do góry