reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mi lekarz we wtorek po badaniu ginekologicznym, usg i ktg stwierdził że jeszcze się nie zapowiada...
Wydzielinę wczoraj mi poleciało, myślałam że to wody, ale cały dzień już nic nie poleciało a poza tym dużo leżę bo już mi bardzo ciężko, bol rozpierajco-klujacy na dole
No mi od tygodnia się pojawiła wydzielina, tez juz sił
A znam przypadek znajoma była u lekarza rano szyjka długa nic niezapowiadalo na poród wieczorem się zaczęło koło 12 w nocy urodziła. Inna w 36 tyg pierwsze dziecko brzuszek wysoko miała także lekarze mówią jedno natura robi drugie ty już jesteś na końcówce także tylko życzyć szczęśliwego rozwiązaniav😉
Dziękuje Ci bardzo, No właśnie ja tam nie zbyt biorę sobie co mówią bo poród przychodzi lawinowo często, więc czekam... I chyba nie do końca świadomie że będzie okrutny ból bo to dla mnie nowe i już tak czekam na tą moją córcie ze przeżyje wszystko. Za miesiąc napisze pewnie tutaj jak było jakie to przeżycie ale póki co się stresuje bardziej tym całym połogiem niz bólem porodowym.
 
No mi od tygodnia się pojawiła wydzielina, tez juz sił

Dziękuje Ci bardzo, No właśnie ja tam nie zbyt biorę sobie co mówią bo poród przychodzi lawinowo często, więc czekam... I chyba nie do końca świadomie że będzie okrutny ból bo to dla mnie nowe i już tak czekam na tą moją córcie ze przeżyje wszystko. Za miesiąc napisze pewnie tutaj jak było jakie to przeżycie ale póki co się stresuje bardziej tym całym połogiem niz bólem porodowym.
A czemu pologiem się stresujesz czego się boisz?
 
Ja to samo, bardziej przeraża mnie połóg niż poród. Boję się, że będę tak krwawić, że sobie z tym nie dam rady, że nie będę mogła się ruszyć 😰 Miałam obfite okresy, ciężko było, a tu pewnie będzie jeszcze bardziej 😞
 
Ja to samo, bardziej przeraża mnie połóg niż poród. Boję się, że będę tak krwawić, że sobie z tym nie dam rady, że nie będę mogła się ruszyć 😰 Miałam obfite okresy, ciężko było, a tu pewnie będzie jeszcze bardziej 😞
Każdy jest organizm jest inny ja tez miałam obfite okresy ciagle zalana okres trwał 7 dni. Najbardziej się krwawi w szpitalu Góra 3 dni potem lekko ale to krwawienie nie boli boli ani nic 🙂ewentualnie szwy mogą ciągnąć bo nacięciu ale to zależy jak zszywają nie ma się czym martwić 🙂
 
A czemu pologiem się stresujesz czego się boisz?
Hej tym że teraz czuję się słabo bardzo i mogę się jeszcze położyć i jakoś przechodzi a po porodzie będzie już ta mała istotka i się boję że tego trochę że sobie nie poradzę, mówią mi że nowa Energa we mnie wejdzie, ale i tak myśli są w głowie
 
Hej tym że teraz czuję się słabo bardzo i mogę się jeszcze położyć i jakoś przechodzi a po porodzie będzie już ta mała istotka i się boję że tego trochę że sobie nie poradzę, mówią mi że nowa Energa we mnie wejdzie, ale i tak myśli są w głowie
Wiadomo pierwsze dziecko to jest obawa ale dasz radę może Energi jakoś wiele nie bd bo trzeba się przestawić karmienie w nocy bycie non stop przy dziecku jest męczące ale teraz jesteśmy zmęczone ciąża tzn nasz organizm woda się zbiera plecy bolą i sto innych rzeczy ale fizyczne niedogodności miną po porodzie 🙂głowa do góry
 
Wiadomo pierwsze dziecko to jest obawa ale dasz radę może Energi jakoś wiele nie bd bo trzeba się przestawić karmienie w nocy bycie non stop przy dziecku jest męczące ale teraz jesteśmy zmęczone ciąża tzn nasz organizm woda się zbiera plecy bolą i sto innych rzeczy ale fizyczne niedogodności miną po porodzie 🙂głowa do góry
Dziękuję teraz To Ty się odwdzięczy las dobrym słowem 😊kurę niby człowiek o tym wszystkim czyta pyta do okola w hormony potrafią taka sieczkę zdziałać że szok
 
reklama
Właśnie wróciłam od doktorki. Moja niunia ma już 2900. Az się zdziwiłam. Do porodu będzie napewno ponad 3kg dobrze. Poza tym wszystko dobrze i już co tydzień będę chodzic na ktg. Cieszę się że wszystko w porządku 🥰🥰🥰
 
Do góry