reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję ciąży :) Przyszłam się Was poradzić, czy przed ciążą zażywałyście kwas foliowy? Chcieliśmy z mężem zaplanować ciążę w ciągu roku, zrobić badania, brać witaminy a ciąża zaskoczyła nas już teraz, kompletnie się nie spodziewałam, to dopiero początek i jest jedynie pęcherzyk ale cały czas przeżywam i płaczę że mogłam zaszkodzić nie biorąc tego kwasu, podczas tego miesiąca wypiłam jednego drinka i piwo i czuję się tak okropnie i nieodpowiedzialnie :(
 
Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję ciąży :) Przyszłam się Was poradzić, czy przed ciążą zażywałyście kwas foliowy? Chcieliśmy z mężem zaplanować ciążę w ciągu roku, zrobić badania, brać witaminy a ciąża zaskoczyła nas już teraz, kompletnie się nie spodziewałam, to dopiero początek i jest jedynie pęcherzyk ale cały czas przeżywam i płaczę że mogłam zaszkodzić nie biorąc tego kwasu, podczas tego miesiąca wypiłam jednego drinka i piwo i czuję się tak okropnie i nieodpowiedzialnie :(
Cześć 🙂to ja wogole powinnam byś spalona na stosie bo byłam w ciąży już w sylwestra oczywiście nie wiedziałam o tym jeszcze a a było tak że zbiegł się sylwester z parapetówka bo przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, tez nie brałam kwasu foliowego przed a ciąża jest jak najbardziej fizjologiczna, trzymam kciuki i gratuluję i życzę wytrwałości
 
Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję ciąży :) Przyszłam się Was poradzić, czy przed ciążą zażywałyście kwas foliowy? Chcieliśmy z mężem zaplanować ciążę w ciągu roku, zrobić badania, brać witaminy a ciąża zaskoczyła nas już teraz, kompletnie się nie spodziewałam, to dopiero początek i jest jedynie pęcherzyk ale cały czas przeżywam i płaczę że mogłam zaszkodzić nie biorąc tego kwasu, podczas tego miesiąca wypiłam jednego drinka i piwo i czuję się tak okropnie i nieodpowiedzialnie :(
I dodam że też nie planowaliśmy ciąży, bo wiadomo nowe miejsce, chcialam iść do pracy a tu niespodzianka :)
 
Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję ciąży :) Przyszłam się Was poradzić, czy przed ciążą zażywałyście kwas foliowy? Chcieliśmy z mężem zaplanować ciążę w ciągu roku, zrobić badania, brać witaminy a ciąża zaskoczyła nas już teraz, kompletnie się nie spodziewałam, to dopiero początek i jest jedynie pęcherzyk ale cały czas przeżywam i płaczę że mogłam zaszkodzić nie biorąc tego kwasu, podczas tego miesiąca wypiłam jednego drinka i piwo i czuję się tak okropnie i nieodpowiedzialnie :(
Ja teraz brałam kwas bo się staraliśmy bo dzidzia ale w sylwestra też trochę popilam niewiedza że jestem w ciąży natomiast przy pierwszym synku brałam od 7 tygodnia jak dowiedziałam się że jestem w ciąży ale często też zapomnialam go brać pomimo to synek zdrowy 🙂
 
Dziękuję Wam bardzo, trochę mnie uspokoiłyście :) Nie wiem co się ze mną dzieje, ogólnie chcieliśmy mieć dziecko tylko mieliśmy zacząć starania za kilka miesięcy aż weźmiemy kredyt na mieszkanie, mimo wszystko w głębi duszy się cieszę ale ciągle płaczę i boję się jak to będzie (pierwsza ciąża...), może to te hormony ale zaczął paraliżować mnie strach, mam nadzieję że to minie ;)
 
A tak wogole okazało się że mam zapalenie pęcherza moczowego bo są duże zmiany w moczu lekarz beż posiewu wie że jest stan zapalny wynik posiewu za 4 dni także trochę tu poleżę gdybym nie przyszła na pogotowie ze słabymi ruchami to bym nawed nie wiedziała że mam jakieś zapalenie i niewiadomo jakby to Się skończyło czasami na nerki by przeszło.. ogólnie takie sprawy leczy sie w domu a że przyszłam do szpitala to puki niewylecza to niewyjde.. jest mi smutno jestem sama z nikim niepogadam chodzi o najbliższych gadanie przez tel to nie to samo tym bardziej że za synkiem tęsknię 😔
 
reklama
A tak wogole okazało się że mam zapalenie pęcherza moczowego bo są duże zmiany w moczu lekarz beż posiewu wie że jest stan zapalny wynik posiewu za 4 dni także trochę tu poleżę gdybym nie przyszła na pogotowie ze słabymi ruchami to bym nawed nie wiedziała że mam jakieś zapalenie i niewiadomo jakby to Się skończyło czasami na nerki by przeszło.. ogólnie takie sprawy leczy sie w domu a że przyszłam do szpitala to puki niewylecza to niewyjde.. jest mi smutno jestem sama z nikim niepogadam chodzi o najbliższych gadanie przez tel to nie to samo tym bardziej że za synkiem tęsknię 😔
Dobrze będzie. A ile sala osobowa ?
 
Do góry