reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry kobietki 🤗 jestem nowa😉 Gratuluję wam każdej z osobna. U mnie wychodzi że 6 tydzien. Lekarz w środę jestem ciekawa i strasznie podekscytowana co tam się dzieje 🤭
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam ochotę na mandarynki ale mojej siostry córka jest w 6 miesiącu ciąży i jej lekarz zabronił jedzenia cytrusów... Nie wiem dlaczego ale zabronił więc ja też się powstrzymuje [emoji846] w sierpniu mi lekarz zakazal malin za to... Podobno wywołują skurcze macicy i jest ryzyko poronienia.
Co lekarz to inna opinia..

Tak jak pediatrzy maja dziwne informacje na temat żywienia dzieci, tak najwyrazniej ginekolodzy tez niewiele wiedza o żywieniu ciężarnych ;)
 
Ja też mam ochotę na mandarynki ale mojej siostry córka jest w 6 miesiącu ciąży i jej lekarz zabronił jedzenia cytrusów... Nie wiem dlaczego ale zabronił więc ja też się powstrzymuje [emoji846] w sierpniu mi lekarz zakazal malin za to... Podobno wywołują skurcze macicy i jest ryzyko poronienia.
Co lekarz to inna opinia..
Maliny to chyba liście powodują skurcze a nie owoce?
 
Uważajcie też na papaje, w sumie ciężko dostać, ale lepiej unikać 😊 ja dziś jestem jak z dooopy. Dzień jabłka jak nic, leżę i gnije 😂😂
 
Ja ogólnie mam tylko wrażliwe sutki całe piersi bardzo rzadko [emoji16]
Ale my się musimy o cierpiec [emoji23]
Dzisiaj wypilam slabą kawę i tka jakos mi sie zaczela unosić [emoji1787] takze wiem czego nie pić.

A jak mąż wczoraj sie przytulił i niby przypadkiem dotknął cyca, to prawie go zamordowalam [emoji1787] na samą myśl o cyckach sutki mnie swędzą, bolą i pieką [emoji1787]
 
Niech nie jest Wam glupio, ja tez mam taka prace i najwazniejszy jest dzidzius...a takze chcialabym pracowac dalej, ale cóż...
Przynajmniej odpoczniemy sobie przez te kilka miesiecy. Zawsze coś :-) i. Jak urodzimy, skonczy nam się macierzynski, to może w koncu bedzie po tym całym covidowym cyrku już tylko ślad w pamięci.
 
Dzisiaj wypilam slabą kawę i tka jakos mi sie zaczela unosić [emoji1787] takze wiem czego nie pić.

A jak mąż wczoraj sie przytulił i niby przypadkiem dotknął cyca, to prawie go zamordowalam [emoji1787] na samą myśl o cyckach sutki mnie swędzą, bolą i pieką [emoji1787]
Biedulka 🥰 ale warto... Taki ból w porownaniu z bólami porodowymi to pikuś (tak misie wydaje bo nigdy nie rodziłam) 😂😂😂😂
Damy radę, bo to my kobitki chodzimy w ciąży bo faceci to już od zapłodnienia by w szpitalu pod kroplówka leżeli 😂😂😂
 
reklama
Boże... Zjadlam dopiero śniadanie i wzięłam tabsy. Na nic nie miałam ochoty więc zmusiłam się do zjedzenia jajek na miękko z chlebem i herbatę słabą sobie zaparzyłam, ale chyba dalej będę umierać.
 
Do góry