reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mi moja też kazała brać do końca ciąży ale moja położna ma z tym problem od początku była przeciwna temu i wczoraj mówiła że już powinnam odstawić a najpóźniej 3 dni przed porodem (tylko skąd mam wiedzieć kiedy urodze) bo krwotoku dostanę.. dziwna jakąś. A co z acardem ? Bierzesz czy tylko zaszczyki?

Doskonale wiem o co Ci chodzi. Ja mam jezcze taki problem, że przez miednicowe ułożenie córeczki będę musiała mieć raczej cesarskie cięcie (jeśli nic się nie zmieni), więc najbardziej boję się, że wezmę zastrzyk wieczorem a zaraz zacznie się akcja i nie odstawię zastrzyku przed cesarką.

Aktualnie mam 35+5 a acard wraz z luteiną odstawiłam 5 dni temu, czyli w 35+0.
 
reklama
Doskonale wiem o co Ci chodzi. Ja mam jezcze taki problem, że przez miednicowe ułożenie córeczki będę musiała mieć raczej cesarskie cięcie (jeśli nic się nie zmieni), więc najbardziej boję się, że wezmę zastrzyk wieczorem a zaraz zacznie się akcja i nie odstawię zastrzyku przed cesarką.

Aktualnie mam 35+5 a acard wraz z luteiną odstawiłam 5 dni temu, czyli w 35+0.
Ja czytałam że inne dziewczyny brały nawed w dzień porodu i nic im nie było Ja acard mam brać do 34 tyg ale niewiem czy 34 czy 34 i 6 dni wizyte mam w czwartek puki co jestem w 34 +2 wezmę do końca tygodnia. Tak mnie zestresowała położna do tego mały słabiej się dziś rusza i różne głupie myśli w głowie ale dzięki za odpowiedź 🙂
 
Mam pytanie, dzisiaj odebrałam wyniki badań i plytki krwi mam poniżej normy to jest 112 a minimum 140, jestem w 36 tygodniu ciąży, mam lekkie nadciśnienie.
 
Byłam dzisiaj u lekarza 36 tydzień ciąży i po usg dziecko waży 2600 kg , martwię się czy to nie za mało
Jeszcze lekarz stwierdził, że tydzień przed porodem muszę być już w szpitalu, ze względu na wiek 41 lat i nadciśnienie
 
reklama
Do góry