reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny u mnie mały waży już 3300 , 37 tydzień. Szyjka się obniża wizyty już nie będę miała mam się udać na KTG w terminie porodu
 
U mnie 36 tydzień i 2600g z usg wychodzi- martwię się
Nie martw się, ja w ciąży przytylam do tej pory 6,5 kg, nie objadalam sie słodyczami A jak się okazało że mały jest spory lekarz kazał ograniczyć mi węglowodany i cukry ale i tak mały rośnie więc myślę że to kwestia genów A sama też się bardzo martwię że urodze spore dziecko tym bardziej że to pierwsze .
 
Szczepiłyście sie przeciw krztuścowi? Czy któraś z pań z łódzkiego może jest na forum która kupiła szczepionkę. Bo dostałam informacje od lekarza że w tym momencie jest praktycznie nie dostępna a jest tylko 1 a został mi tydzień żeby przyjąć taką szczepionkę.
 
Szczepiłyście sie przeciw krztuścowi? Czy któraś z pań z łódzkiego może jest na forum która kupiła szczepionkę. Bo dostałam informacje od lekarza że w tym momencie jest praktycznie nie dostępna a jest tylko 1 a został mi tydzień żeby przyjąć taką szczepionkę.
Ja się ostatecznie nie zdecydowałam
 
reklama
Szczepiłyście sie przeciw krztuścowi? Czy któraś z pań z łódzkiego może jest na forum która kupiła szczepionkę. Bo dostałam informacje od lekarza że w tym momencie jest praktycznie nie dostępna a jest tylko 1 a został mi tydzień żeby przyjąć taką szczepionkę.
ja miałam w 27 tygodniu, sprawdź czy jesteś w stanie zamówić z doz apteka
Ja stamtąd zamawiałam
 
Do góry