reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja dziś wyszłam ze szpitala ogolnie to nie był szpital w którym chce rodzic ale był bliżej mojego miejsca zamieszkania. Teściowa mnie nastraszyła ze mam jechać do tego w którym chce rodzic i coś nasciemniac ze mnie boli czy coś byle do porodu mnie potrzymali albo cesarkę zrobili bo dziecko owinięty pepowina i jeszcze niedotlenione będzie tak mi gada że sama zaczynam w to wierzyć...
 
Ja dziś wyszłam ze szpitala ogolnie to nie był szpital w którym chce rodzic ale był bliżej mojego miejsca zamieszkania. Teściowa mnie nastraszyła ze mam jechać do tego w którym chce rodzic i coś nasciemniac ze mnie boli czy coś byle do porodu mnie potrzymali albo cesarkę zrobili bo dziecko owinięty pepowina i jeszcze niedotlenione będzie tak mi gada że sama zaczynam w to wierzyć...
Mnie też dziś naszło coś o owiniętej pępowinie....ech
 
No tyle że mój synek jest owinięty w szpitalu mówili że to nic że jest owinięty zenon nie oddycha w brzuchu bi się nie udusi gorzej jakby ja np pod pachą miał i zcisnol
 
Byłam u lekarza m Nic się jeszcze nie zapowiada 39+3 . Skierowanie już do szpitala że względu na wiek I nadciśnienie. Będą mi wywoływać najpierw balonik a później oksytotycyna .....
Wyobrażałam sobie inaczej najgorzej leżeć i czekać w szpitalu.....
 
Byłam u lekarza m Nic się jeszcze nie zapowiada 39+3 . Skierowanie już do szpitala że względu na wiek I nadciśnienie. Będą mi wywoływać najpierw balonik a później oksytotycyna .....
Wyobrażałam sobie inaczej najgorzej leżeć i czekać w szpitalu.....
U mnie 39+1 6 września mam termin jeśli do tego dnia nie urodze to tak samo mam się stawić na Ktg A później na wywolanie
 
Dziewczynyjak u Was z ruchami maluszków bo u mnie 39+1 dwa dni temu mały porządnie kopałA teraz jest bardzo spokojny nie wiem czy mam się martwić czy to normalne ?
 
reklama
Do góry