reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny dzisiaj byłam na IP, bardzo bolał mnie brzuch i był jak kamień; dodatkowo dzidzia bardzo gwałtownie się ruszała. Zrobili mi KTG, które trwało 1,5h i tętno skakało powyżej 180 (przez chwile nawet 200) :( lekarka zadecydowała o powtórzeniu badania po 45 minutach. Drugie KTG również 1,5h i tu przez większość badania tętno było około 140, dopiero od połowy znów zaczęło skakać do 180, ale dzidzia bardzo zaczęła się wiercić. Pod koniec było około 160. Żadne skurcze się nie pisały, podbrzusze boli jak bolało, twardnienie brzucha odpuściło. Zrobili jeszcze USG, dzidzia przez tydzień przybrała 100g, waży około 3300. Wypisali mnie do domu ze skierowaniem na powtórzenie KTG jutro. Martwię się :( jutro mamy równo 38tc. Mam nadzieję, że wszystko będzie Ok i takie skoki się już nie powtórzą.
 
reklama
Do góry