reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, termin na dzisiaj tj.28.09 a nie czuję nic, mała aktywna pod wieczór i w nocy najwięcej, ale chyba nie spieszy się jej na świat, jeszcze wczoraj dopadło mnie przeziębienie, katar taki że nie moglam w nocy spać, leczę się domowymi sposobami ale póki co na katar nic nie pomogło, jedynie ból gardla odpuścił. U lekarza mam być 29.09 bo kazał przyjechać jeśli nic nie będzie się do tego czasu działo.
Jeśli czekasz jeszcze to się wysypiaj nawet całymi dniami... od dnia porodu skończy się spanie 😊 🥴
 
reklama
Dziś synek spał lepiej nawed raz 4 godz w nocy mam nawal pokarmu odciągać bo piersi jak kamienie mrozebpokarm wrazie jak do miasta trzeba będzie skoczyć coś załatwić. Dziś będzie miał 4 dni położna mówiła że na 5 min może iść na spacer pójdę na 15 😃
 
Mamusie a jak wasze sylwetki po porodzie i ogólne samopoczucie? Ja czuje się fatalnie ze sobą teraz. Zostal mi spory brzuszek i jeszcze ta blizna. Nie mam kiedy nawet zadbać o siebie. Częsta higiena i właściwie tyle. Mała śpi jak zajączek z jednym okiem otwarym. Ogólnie jestem wyczerpana. Pomaga mi mama i partner ale i tak większość czasu córcia jest ze mną sama i praktycznie nie daje mi odetchnąć. A jak to wygląda u was?
Ja przed ciaza ważyłam 53 kg... po ciąży 69.. mam 160cm wzrostu wiec bardzo widac różnice... zeszłam do 59 przestałam karmić piersia ( zatrzymała mi się laktacja) no I waga stanęła na 59... blizna na brzuchu parę rozstępów... tez nie czuje się z soba dobrze... ale mąż zostaje na chwilę z małym ta zdarzę zrobić wlosy, brwi, peeling ... nawet makijaż czasem... Wykończona też jestem w nocy wstaje do małego tylko ja... Teraz zaczęły się kolki, zatwardzenia mały prawie nie spi
 
Ja przed ciaza ważyłam 53 kg... po ciąży 69.. mam 160cm wzrostu wiec bardzo widac różnice... zeszłam do 59 przestałam karmić piersia ( zatrzymała mi się laktacja) no I waga stanęła na 59... blizna na brzuchu parę rozstępów... tez nie czuje się z soba dobrze... ale mąż zostaje na chwilę z małym ta zdarzę zrobić wlosy, brwi, peeling ... nawet makijaż czasem... Wykończona też jestem w nocy wstaje do małego tylko ja... Teraz zaczęły się kolki, zatwardzenia mały prawie nie spi
Ja sobie sprowadziłam z Niemiec (są tez ponoć w Austrii, Czechach) krople sab simplex. Na kolki. Są mega. Pózniej są świetne na brzuszek jak dziecko się czegoś naje lub zje za dużo.
Słyszałam ze te dostępne u nas nic nie działają bo maja za mało czegoś tam.
 
Kochane mamy! Mam pytanie. Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na usypianie maluszka? Moja niunia jest pojedzona, przebrana, otulona kocykiem a jak przychodzi wieczór to ciężko ja uspac bez jej płaczu. Wiem że nie ma kolek i raczej nic ją nie boli. Widzę że jest zmęczona ale płacze bez powodu i się złości. Czasem aż ręce opadaja i kręgosłup mi niedługo wysiadzie bo mala chce być tylko na rączkach. Jak już trochę przysina to włączam jej szumy które Czasem działają. Może któraś z was ma jakis fajny sposób?
 
Mój tylko przy piersi. Ssie, w pewnym momencie puszcza, przytula policzek do cycusia i śpi 🥰 Z Twoją córcią się tak nie da czy nie karmisz piersią?
niestety mam mało pokarmu i mała się nie najada. Na wieczór już jest taka zła ze zmeczenia ze musi wjechać flacha🙊 w ciągu dnia lubi przysnac przy cycu i tak budzi się zje trochę i znów zasypia😊
 
Ja sobie sprowadziłam z Niemiec (są tez ponoć w Austrii, Czechach) krople sab simplex. Na kolki. Są mega. Pózniej są świetne na brzuszek jak dziecko się czegoś naje lub zje za dużo.
Słyszałam ze te dostępne u nas nic nie działają bo maja za mało czegoś tam.
Wlasnie nie wiem gdzie je dostać? Też o nich slyszalam narazie kupilam krople kolzym slyszalam, że dobre
 
reklama
Kochane mamy! Mam pytanie. Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na usypianie maluszka? Moja niunia jest pojedzona, przebrana, otulona kocykiem a jak przychodzi wieczór to ciężko ja uspac bez jej płaczu. Wiem że nie ma kolek i raczej nic ją nie boli. Widzę że jest zmęczona ale płacze bez powodu i się złości. Czasem aż ręce opadaja i kręgosłup mi niedługo wysiadzie bo mala chce być tylko na rączkach. Jak już trochę przysina to włączam jej szumy które Czasem działają. Może któraś z was ma jakis fajny sposób?
Mój teraz tez często płacze, ale ma kolki, tez uwielbia być ma rękach ale nie chcemy go tak uczyć, niekiedy działa kołysanie w kołysce, albo suszarka, albo cycek ( chociaz nic już tam prawie nie ma)
 
Do góry