reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Wrześniowe mamy 2022

magda_lena85

Fanka BB :)
Widzę,że nie tylko ja budzę się z obawami ! Też mam mdłości,których nigdy wcześniej nie mialam i brzuch mnie pobolewa ale na samą myśl,że znów może być źle chce mi się płakać a pierwsza wizytę mam 1go . Zwariuje [emoji2962]
Mdłości to chyba ten dobry znak :) Ja ubolewam bo poza tym ze czasem lekko brzuch pobolewa to nie mam innych objawów… tez chyba do czwartku zwariuje 😜 dobrze że mam studia w weekend :)

reklama

Carolina123

Ja nie mam plamien, ale jestem po 2 biochemicznych z rzędu (wrzesień i listopad) i też ciągle chodzę do łazienki sprawdzam czy nie ma krwawienia 😔 to już chyba tak zostaje w głowie ..
W pierwszej ciąży, a zaszłam wtedy w 1 cyklu starań, miałam spokojną głowę, nie wiedziałam o forum, nie wiedziałam że aż tyle kobiet spotyka tyle złych rzeczy w ciąży i byłam wylajtowana a teraz... Szkoda gadać 😥
Dziś mam wizytę, u mnie 8+2, mam nadzieję że będzie nadal wszystko dobrze. Nawet przed taką zwykłą wizyta się mega stresuje 😔
2 biochemiczne to chyba już duże przeżycie. Współczuję. Ale zawsze bo burzy wychodzi słoneczko. Więc trzeba być dobrej myśli.

Patrycja899

Miasto
Kraków
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale już też chyba funkcjonuje ten rejestr ciąż. Weszłam dziś na pacjent.gov, by ściągnąć kod do recepty, a tam już prywatne wizyty wpisane mimo, że do tej pory żadna moja wizyta u ginekologa nie była w systemie, bo nie była na NFZ. W tym kraju serio teraz strach tracić ciążę z jakichkolwiek powodów

Ankosik

Ja nie mam plamien, ale jestem po 2 biochemicznych z rzędu (wrzesień i listopad) i też ciągle chodzę do łazienki sprawdzam czy nie ma krwawienia 😔 to już chyba tak zostaje w głowie ..
W pierwszej ciąży, a zaszłam wtedy w 1 cyklu starań, miałam spokojną głowę, nie wiedziałam o forum, nie wiedziałam że aż tyle kobiet spotyka tyle złych rzeczy w ciąży i byłam wylajtowana a teraz... Szkoda gadać 😥
Dziś mam wizytę, u mnie 8+2, mam nadzieję że będzie nadal wszystko dobrze. Nawet przed taką zwykłą wizyta się mega stresuje 😔
A po jakim czasie dostawałaś miesiączki przy biochemicznych?

Klaudeczka94

Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale już też chyba funkcjonuje ten rejestr ciąż. Weszłam dziś na pacjent.gov, by ściągnąć kod do recepty, a tam już prywatne wizyty wpisane mimo, że do tej pory żadna moja wizyta u ginekologa nie była w systemie, bo nie była na NFZ. W tym kraju serio teraz strach tracić ciążę z jakichkolwiek powodów
Nawet widzę , że historia leków jest wprowadzona i zaznaczone jaki lek i w jakiej aptece kupowałeś 🤔

reklama

Lily2389

Gdzie to widać na tym koncie?

Do góry