reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Anik tak mi przykro, trzymaj się!

Jeżeli mówicie, że płeć lekarz może wypatrzeć już w 12tc a ja mam wizytę za miesiąc to może już się dowiem :D Tak bardzo bym chciała ale może lepiej się nie nastawiać
 
Anik przykro mi bardzo, ale teraz musisz być dzielna i trzymać się dla swojej pierwszej Pociechy. A ja trzymam kciuki, abyś niedługo znowu mogła cieszyć się z kolejnej fasolki. Ściskam :-*
 
hej Dziewczyny, ja po kiepskiej nocy, kaszel mnie dusi :/

Anik jest mi bardzo przykro z powodu tego co teraz przechodzisz. Ta niepewność. Ale jestem zdania jak Malusiolka. Nadzieja jeszcze nie umarła! Może czasem lepiej się nie nastawiać, ale ja uznałabym, że to koniec jak by beta spadała. A ona jednak idzie w górę, malusio, owszem, ale idzie. Więc do poniedziałku jeszcze trzymam mocno kciuki. Nie chcę Ci dawać złudnej nadziei, ale na płacz po stracie jeszcze przyjdzie czas, puki co modlę się! Bądź dzielna kochana! I ta jesteś baaaardzo silna. A te gnoje jakby się bardziej spieszyli z badaniami to by mieli połowę pacjentów mniej. Tulę Cię mocno!

Co do szpitali do porodów to ja nie wybieram specjalnie Bóg wie czego. Mam to szczęście, że moja gin prowadząca pracuje jeszcze w szpitalu, więc jest szansa, że będzie jak będę rodzić. Ja wychodzę z założenia, że każdy poród jest inny i nie sugeruję się opiniami na temat szpitali. No chyba, że na temat położnej (personalnie), jak słyszę, że jakaś babka nie umie odebrać porodu i naraża życie i zdrowie dziecka. Ale też u mnie ciężko bo moje znajome nie rodziły jeszcze lub w innym mieście, więc za bardzo nie mam skąd czerpać opinii.

Pola robię dziś gołąbki, takiego smaka mi narobiłaś :D

Malusiolka kiedy miałaś ostatnią @?

A zdarzyło się komuś, żeby na prenatalnych stwierdził już dziewczynkę? Bo chyba w tak wczesnym terminie to tylko chłopca, jak tak czytam w necie różne fora :)
 
Molly, ostatnią @ miałam 18.11 i wtedy miałam c.biochemiczną :/ Zdrówko kochana :*

Co do badań prenatalnych to nie pomogę, bo nigdy nie miałam ale wiem, że narządy są ale czy lekarz zobaczy, to nie wiem.
 
Molly_88 ja dziś też kiepsko spałam przez kaszel :( Chyba dziś zaaplikuje sobie syrop. Ja dziś robię pulpety w sosie pieczarkowym.
 
reklama
Anik tak strasznie mi przykro.. To strasznie niesprawiedliwe.. Niech twoj maly aniolek stroz czuwa nad toba.. Ciezki czas przed toba. Dobrze ze masz kochajaca rodzine. Trzymaj sie..
 
Do góry