reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Maja własnie ma ataki krzyku, płaczu, koszmary, odgania cos od siebie, majaczy............... spadam, wybaczcie, ale mysle ze zrozumiecie................
 
reklama
Zapomnialam dodac w poprzednim poscie - jak nastroj
Donkat? bo cos pisalas ze powialo nadzieja..wielkim zielonym cepelinem?:happy2::happy2::happy2:
 
Zapomnialam dodac w poprzednim poscie - jak nastroj
Donkat? bo cos pisalas ze powialo nadzieja..wielkim zielonym cepelinem?:happy2::happy2::happy2:

oj, niby powialo z dwoch stron: pracy P i biznesu. jak na razie ten biznes nam psul nerwy caly tydzien i poniedzialek pokaze co dalej. jednak mma nadzieje, ze bedzie lepiej.
po swietcah dolacze do grona slomianych wdow, bo P bedze na caly tydzien wyjezdzal:-(
 
Ja też już będę się żegnac bo jakaś slaba jestem a niewiem jaka nocka mnie czeka:baffled:na klikajcie za dużo;-)
 
reklama
Wyprasowałam wymyłam łazienkę przeczytałam co naklikałyście więc teraz już mówię dobrej nocki:-)
 
Do góry