reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień doberek.......... jestem śpiąca, więc spadam na spacerek z młodym, rodzice dzis Maję odbiorą bo maja sprawy na mieście a J zabrał auto, by móc na noc wrócić.
Jutro mamy kontrolę u lekarza

Donus my mamy Polsat i jest w czym wybierać jeśli chodzi o bajki
 
reklama
Witam o poranku:-) co prawda jeszcze bez kawki. bo się robi;-) młoda w przedszkolku a ja zaraz kładę się do łóżeczka i na HBO chce obejrzeć Bez mojej zgody:-)
 
witam




umowialm dzis Julitke na wizyte w przychodni, bo cos mi sie nie podoba to jej zdroweinie. wczoraj na poczatku snu znowu ja tak dusilo, jak w niedziele. ponadto, to ciagle robi siku i nawet sie zsikala 2 razy:-:)-(

glowa mnie boli, cos pogoda dupiasta sie robi

wczoraj zrobilysmy z niunka przemeblowanie u nas w pokoju. jak P wroci, to po ciemku do lozka nie trafi

Donus my mamy Polsat i jest w czym wybierać jeśli chodzi o bajki

bo pewnie macie wyzszy abonament, my chcemy taki umiarkowany ok.40zl
 
acha, zapomnialam wam opisac reakcje Julitki na list do Mikolaja: mina bezcenna!!! ile emocji, az nawet w pewnym moemencie, to myslalam, ze placze, a to wszystko z radosci. juz wszystkim opowiedziala prze telefon i ma pokazac na zywo.


a najlepiej bylo, gdy patrzyla na ten obrazek (wydrukowalam malowanke z netu z Mikolajem i sama pokolrowoalam) i mowila: patrze, ze Mikolaj nawet nie powychodzil za linie:-D:-D:-D:-D:-D:-D . a on mial kredki????:-D:-D:-D. a ja na to, ze Mikolja widzial, ze Ty lubisz teraz bardzo kolrowac i chcial pokazac Ci swoj obrazek, a czasem mogl wyjsc za linie, bo przeciez jest juz stary i rece mu sie trzesa.
 
a co to za posucha? od rana zadnego posta?



my mamy zmieniony antybiotyk, bo tamten nie zadzialal na niunke.

pojadlam frytek:zawstydzona/y:

jutro podrzuce wiec niunke do prababci, innego wyjscia nie mam
 
Witajcie dziewczyny, przepraszam za dłuższą nieobecność. Widzę, że choróbska się przyplątały, u nas niestety też. Bibi w poniedzialek skonczyla brac antybiotyk. Od pewnego czasu tak się zastanawiałam co u Atruviel i skrobnęłam dziś do niej eska, odpisała mi, ze chłopaki chodzą do przedszkola i że u niej wszystko ok, mam Was serdecznie pozdrowić :) Więc niezwłocznie to czynię :-)
 
Witam z kawką może któraś się przyłączy?
Gabids zdrówka dla Ciebie a dlaczego szkoły u was strajkują?
Carioca przekaż Atruviel że my również ja mocno pozdrawiamy i miech zajrzy raz na jakis czas do nas na BB bo tęsknimy:tak:ja też nie raz siedzę i myślę co się dzieje u tych dziewczyn co już nie piszą....
Donkat reakcja Julitki na list Mikołaja bezcenna:-D:-)
Justyna ,Nuśka hop hoop gdzie wy się podziewacie?
 
Ostatnia edycja:
Witam o poranku:-) oczywiście z kawką;-) kończę ją pić i idę walczyć w łazience bo wylazł nam grzyb:wściekła/y: kupiłam specjalny preparat i będę go usówała:tak: no i od razu pomaluje sufit i sciany zeby odświerzyć:tak: także pewnie nie wiele mnie tu dziś będzie:sorry2:
 
reklama
Witam, kawka mi się grzeje. Mój mąż dzisiaj blisko Was Anetko, pojechał do Sławkowa w Czechach, na "wojnę", bo jest rekonstrukcja bitwy napoleońskiej. Wkurzają mnie te jego wojny, ale co robić, takiego już go brałam. Moje dzieciaki takie lekko niewyraźne, muszę im zrobić syrop cebulowo-czosnkowy na miodku, z sokiem z cytryny, może to ich postawi na nogi. A takim preparatem my tez musieliśmy malować w łazience i powiem Ci, ze poskutkowało. Tylko dobrze wywietrz po tym preparacie i lepiej nie przebywaj w łazience zaraz po użyciu go.
Monia - a jeszcze czasem się kontaktuję z Maraniko, moze jutro uda nam się spotkać, bo wyciągam ją do kina z dzieciakami, są u nas takie poranki z bajkami, zawsze to okazja i się spotkać i żeby chłopaki się poznali. Bo widzieli się tylko dwa razy do tej pory i raczej sibie nie pamietają.
Widzę nowy wątek - o zrzucaniu lilogramów, rany kiedyż ja się za siebie wezmę :confused: Nie potrafię się odchudzać metodą "żryj mniej", bo ciągle mi sie wydaje że jak podjem to albo owo, to jest i tak niedużo. Muszę mieć jasną dietę. Skolei nie chce mi się diet stosować, bo to jest specjalne gotowanie, dodatkowe zakupy i planowanie.
Nasza pralka wyzionęła ducha na dobre, kurcze miała niecałę 4 lata! Stwierdziliśmy, że kupimy tym razem używaną.
 
Do góry