reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

DSC_0050.jpg DSC_0049.jpg lezalam 2 godziny i są super
 

Załączniki

  • DSC_0050.jpg
    DSC_0050.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 11
  • DSC_0049.jpg
    DSC_0049.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 11
reklama
Witam o poranku:-) dziś już nie lenie się pod kocykiem;-) zupka już się gotuje i zaraz biorę się za farsz do naleśników. Słoneczko przyświeciło i widzę ile mam kurzu:szok: cholirka lepiej jak jest pochmurno;-):-D
Justka rzęski fajowe:-)
 
Witam,

czytam Was kobietki, ale znowu siedze za E. i nie jestem dyspozycyjna. Biorac pod uwagę, ze wychodze codzienjnie 7min wcześniej, żeby móc odebrać Julitke, to juz wogóle mam mało czasu.

Dzis zebranie w szkole
 
Justyna rzęsy super super super a to szybko sie uwinela z zakladaniem bo moja kumpla ostatnio siedziała 5 godzin .
Anecia napiszesz jak było na zebraniu ja mam w przyszły poniedziałek dopiero zebranie a co do wydatków to juz sporo poszło a pewnie to jeszcze nie koniec
Donkat pozdrawiam miłej pracy ja tez juz wróciłam i nie wiem za co sie zabrać :( ale juz jestem po śniadaniu więc na mnie juz pora by zabrać sie za prace a nie narzekać ;)
 
A zapomniałam Wam napisać na jaki genialny pomysł wczoraj wpadło moje dziecko:wściekła/y: postanowiła zrobić sobie grzywkę:wściekła/y: dziś zaraz jak ją odbiore idziemy do znajomej fryzjerki coś z tym zrobić ale zapewne i tak będzie wyglądała jak idź stąd nie wracaj:wściekła/y:
 
jejku, ja to jestem zacofana...nie wiem, jak sie robi rzęsy:zawstydzona/y:

Nuska, Tobie również miłej pracy! Igorek chodzi do zerówki do szkoły, czy w przedszkolu?

Aneta, spokojnie, M.-koleżanka Julitki to już sobie 2 razy fryzure samodzielnie robiła. Tylko ona duzo wcześniej zaczęła, bo jakos w okolicy 4lat;-)

Ja sobie rozmieniłam pieniadze na to zebranie, bo pewnie jakieś składki będą...
 
Anecia jakie tam idź stad i nie wracaj to moze nowy trend być niedługo ;-) Typowa kobieta chciała coś zmienić w swoim wyglądzie :-) Tak sobie żartuje najważniejsze ze oczy i buzia cała
Donkat młody chodzi do zerówki w szkole :) dzisiaj pierwszy raz został w świetlicy ciekawe czy mu sie podobało bo samą szkołą to jest zachwycony tylko cichosza żeby nie zapeszyć;-)
 
reklama
Do góry