reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam.

Monia J i tak jeździ cały czas z księgową, jak będę miała pierwszą zmianę to spoko jakoś damy radę, ale najgorzej jak będzie druga, ja na 14 auto zabieram a on 8 km ode mnie ma swoją robotę, z pracy wychodzi po 16 SZKOŁA/PRZEDSZKOLE do 16tej a i auta nie ma by zabrac dzieci do domu bo pod moją firmą stoi do 22, jakby nawet zabrał mi jakos auto to ja potem nie mam jak do domu sie dostać a miejskie do nas o tej porze nie jeźdzą...........

Iza to niech lepiej te sprzęty jeszcze "żyją" a jaki trening masz ............ z Chodakowską?

W poniedziałek Maja na wolne od szkoły

Młody trzyma się bez gorączki, ale kaszle mokro, na szczęście wszystko sie odrywa i wypluwa , katar też taki nie za wielki

Donus jak Julitka? Trzy dni mineły juz w pracy jestes?
 
reklama
Agulka a jak by J zabierał jakoś auto od Ciebie a wieczorem po prostu by jeździł po Ciebie????a tak w ogóle to zdrówka dla Adasia
Iza no właśnie co ćwiczysz?
 
Hej kobietki!!!

uuuffff- w końcu w pracy! Nie sądziłam, że kiedys tak napiszę:-D:-DPogoda mi tak dpisała na tym wolnym,że szalałam w domu jak mogłam: okna pomyte, firanki poprane i wszelkie brudy też, pościel zmieniona, liście pograbione i popalone, ach długo by wyliczać. Wczoraj wieczorem to już lewdo zyłam...
Julitka już O.K., t nz ma jeszcze chrypkę, ale to może trwac i trwać.

Ogarniam się powoli w pracy.

Zdrówka chorowitkom zyczę
 
No nie wiem od czego zaczac :sorry2:
Moze wiecej szczegolowo na zamknietym a tutaj tylko ogolnie.

Dzisiaj mam wolne, siedze sobie z olejem na glowie i ucze sie testow na prawko.
 
Ostatnia edycja:
Agulka a jak by J zabierał jakoś auto od Ciebie a wieczorem po prostu by jeździł po Ciebie????a tak w ogóle to zdrówka dla Adasia
Iza no właśnie co ćwiczysz?
no własnie to jakoś to nie za bardzo, nie ma jak
Hej kobietki!!!

uuuffff- w końcu w pracy! Nie sądziłam, że kiedys tak napiszę:-D:-DPogoda mi tak dpisała na tym wolnym,że szalałam w domu jak mogłam: okna pomyte, firanki poprane i wszelkie brudy też, pościel zmieniona, liście pograbione i popalone, ach długo by wyliczać. Wczoraj wieczorem to już lewdo zyłam...
Julitka już O.K., t nz ma jeszcze chrypkę, ale to może trwac i trwać.

Ogarniam się powoli w pracy.

Zdrówka chorowitkom zyczę
szaleju sie najadłaś:-D;-)
Zdrasfujcie :)
Zjawiam sie przywolana przez Agulke :)
Przygarniecie kropka?

grzeczna dziewczynka, bo innych sie słucha:tak::-) ciekawe czy byłas na weselu co zdjęcia na FB są, czy te wesela sie odbywaja tak samo jak na filmach:baffled:
 
Agulka, a może miałabyś możliwości, żeby dla siebie jakieś takie autko kupić?

Z nowinek: nowa pracownica (nauczycielka z grupy 3latków) odchodzi. Pracuje od 2 września i już ma dość :sorry2: Fajnie u nas, co? :-D
 
Majandra, u nas już jedna odeszła :-D nasza "wymagająca" grupka też wystraszyła jedną panią :-D:-D

Dziewczyny nie trenuję z Chodakowską ani z żadną wirtualnie-telewizyjną osobą tylko z namacalnie realnym trenerem. Jest młody, wysportowany i chętny do współpracy. Szkoda tylko że jest kuzynem męża i robi,y To w obecności mężusia i dzieciaków :-D:-D:-D

Donuś ja tez tak chce! U mnie te ufff pewnie byłoby głośniejsze :laugh2:

Aguś dobra robota, Gabids zdrastwuj :-D
 
reklama
Do góry