reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się wreszcie i ja:-) zalatana jestem na maxa w związku z tymi moimi świeczuszkami;-) bo robię tzw lidera sprzedaży;-) tzn w piątek sie wszystko wyklaruje i zobaczymy jak mi to wyszło, ale muszę szansę wykorzystać teraz albo nigdy;-) tzn teraz na super warunkach, które z pewnością nie uda mi się powtórzyć, bo mam wyjątkowo szansę wyrwania prowizji w granicach 3tyś więc wzięłam się ambitnie do pracy i ciągle gdzieś ganiam po salonach kosmetycznych, hotelach itp;-) trzymajcie kciuki żeby wszystko sie udało:tak:
Donuś cała paszcza mnie boli jak czytam o twoich przezyciach, ale bardzo sie cieszę, ze masz to za sobą i wszystko jest ok:tak: trzymam kciukasy za wyniki, ale napewno wszystko będzie ok:tak:
 
reklama
witam.
Donuś super że w trakcie wyszło, że nie trzeba dwóch usuwać? Jak teraz się czujesz?
Aneta to niezła premia się szykuje.......
U nas spoko, czas szybko zleciał, nigdzie nie byliśmy, codziennie Maję woziłam na te warsztaty akrobatyczne......... jutro jedzie Maja do koleżanki na urodziny z noclegiem a Adasia odstawiamy do dziadków, mamy więc wiecżór i noc tylko dla nas........ na 20:30 idziemy do kina a przed na jakąś romantyczna kolację:tak:

Miłego weekendu życzę

Ile zjadłyście? Ja się skusiłam na dwa
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 9
Hej kobietki!!

no i koniec wolnego Jutro ide juz do pracy. Dobrze się już czuję. Wczoraj nawet wpadłam w wir zajęć domowych, ale z rozsądkiem, żeby nie przesadzić.

Dzis byłam na kontroli i zdjęciu szwów, wszystko O.K. Wynik za 2tyg,Podpytałam tego mojego lekarza, czy mam się czego bac, to mówił, ze powinnam być spokojna. Zobaczymy...


Anetka,
podziwiam Cię za umiejetność bezposredniej sprzedaży. Mnie zawsze to krępowało, nawet na studiach, jak prowadziłyśmy z siostrą Avon, to nie potrafiłam polatać po akademikach i proponować ludziom. Wstydziłam się.:zawstydzona/y: Fajnie, jakby Twój wysiłek został wynagrodzony:-)


Byłam dzis w NFZ dokonczyć rejestrację do ZIP. Ciekawe co tam mam nawpisywane...


Aguś, mam nadzieję, że nie będziesz jutro miała @:-p Miłego wieczoru i nocy życzę!!!!!


Nie jadłam dziś ani pączków ani faworków. Miałam cicha nadzieję, że teściowa z babcią upieka faworki bo im pyyyyyszne wychodzą, ale sie rozleniwiły. Stwierdziłam więc, że na zdrowie mi wyjdzie jak nie dopełnie dzis tradycji:-)

AGUŚ, z okazji urodzin zyczymy Ci, abyś się nie poddawała i cały czas pozytywnie myślała, że i Ty znajdziesz fajna pracę, aby zdrówko dopisywało, dzieci nie sprawiały przykrości i rozczarowan a J. nosił Cie na rękach z uwielbienia i miłości :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobitki
Donuś ciesze się że już masz za sobą wszystkie te przejścia. Wyniki będa zapewne dobre więc się nie martw.

Anetka trzymam kciuki za liderowanie.

Jak wam zazdroszczę tego podrzucania dzieci. Ja już od roku chyba nie oddałam nikomu Omara. Teraz jak babcie pilnują małą na zmianę to nawet na sobotę nie ma jak podrzucić dziadkom dzieciaków. Po mojej pierwszej wypłacie planuję zabrac to całe towarzystwo gdzieś na jakiś obiad lub deser, będzie to pierwsze wyjście wszędobylskiej gwiazdeczki więc mam obawy :-D.

Miłego weekendu wam życzę.

Aguś również życzę ci optymizmu, radości, samych i spełnienia marzeń.
 
Witam:-)
czy u was wczoraj też była tak piękna pogoda??? my wczoraj juz w kurtkach wiosennych spacerowaliśmy:-) niestety dziś rano było znów zimno i dzieci do szkoly/przedszkola w zimówkach pojechali... ale popołudniu znów ma byc ładnie:-)wiosna super że jest coraz bliżej:-):-):-)
 
Witam kobietki!!

Fajny weekend mieliśmy:-)
Kupiliśmy tapetę do wiatrołapu. Jka nikt nie zechce się pofatygować do naszych 10m2 to juz postanowiłam, ze się sama za to zabiorę:szok:


Trudno było dziś sie zorganizować po feriach i zwolnieniu, na nowo trzeba wpaść w rytm codzienności.

Aguś, jak po romantycznym wieczorze?

Iza, z pracy zadowolona jesteś nadal?

Anetka, udało się?

Monia, u nas wczoraj było typowo marcoow, brzydko. Dziś słonko wyjrzało. Podobnież zima już ma nie wrócić...
 
witam
u nas pięknie słoneczko świeci ale zimno bo jak narazie tylko 4 stopnie
zostawiłam dzis Olę w domu bo wczoraj jakis stan podgorączkowy miała i głowa ją bolała dziś jak narazie jest ok
 
Witam się i ja:-) u nas szaro-buro za oknem, ale w powietrzu czuć wiosnę no wszędzie już widać krokusy:-)
Aga spóźnione ale szczere najlepsze zyczenia:-) jak wolny wieczór?
Monia zdrówka dla Oleńki:-)
 
Witam, witam.

Aneta nic nie piszesz o premii????????????? Dzięki za spóxnone;-)
Donuśka nie czekaj na nikogo tylko sama do roboty, ja dałam rade to i Ty dasz...........:tak: z ta tapetą
Iza dzięki tez za życzenia mam nadzieję że kiedyś doczekam się ........... a tak na marginesie, to kumpela dzwoni do mnie żebym szybko cv przywoziła bo ktoś jej dał cynk, więc zawiozłam ta przekazała dalej........ okazało sie że mam za wysokie wykształcenie by byc zwykłą rejestratorką:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. dzwonię do PUP bo widze że pełno ofert typu biurówka........... oczywiście jestem za młoda, bo potrzebują babek po 50tce, bo dotacje dostali na takie stanowiska........... a rok temu byłam za stara bo dawali robotę do 30tki........ więc tylko w łeb sobie strzelić
Wieczór piątkowy minął bardzo milutko i szybko ( Donuś dziś dostałam @ ;-))
 
reklama
Witam z kawką o poranku:-) za oknem szaro buro może popołudniu się trochę wypogadzi;-) lidera udało się zrobić:-) choć nie ukrywam, że sporo czasu i wysiłku to zajęło, ale wiadomo się opłacało;-) niby jutro mają rozliczać luty więc dopiero wtedy się dokładnie dowiem co i jak:tak: tzn ile dokładnie tej prowizji wpadnie:tak: bo po cichu liczę jeszcze, ze może udało się zrobić lidera miesiąca, a za to dodatkowy 1000 wpada co prawda w produktach z nowego katalogu, ale wiadomo, że fajnie by było;-) dzisiaj mam się jeszcze dowiedzieć czy dzień kobiet zapowiada się pracowicie;-) bo mam dostać odpowiedź z hotelu w pobliżu Kłodzka czy się zgodzą na stoisku w trakcie organizowanego u nich dnia kobiet;-)
 
Do góry