reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

kurcze chciałam byc pierwsza z zyczeniami ale nie jestem.
Carioca duzo szczęscia i spełnienia marzeń i nie słuchaj tych bredni numerologów że niby to zły dzień wczoraj był bo ja uważam że 7 to jak najbardziej szczęśliwa liczba
 
reklama
teściowa pojechała, obiad z okazji jutrzejszych urodzin B przy udziale moich rodziców i mojej babci wypalił, troszkę się napracowałam bo w kuchni nie toleruje intruzów (wiecie tajne sekrety kucharskie :) żartuję oczywiście).
taleze w zmywarce reszta większych i nietypowych naczyń pomyta teraz cos przekasze żeby głodnym nie zasnąc i przed tv bo mam pilot dla siebie (B pojechał na noc do pracy a szymonek śpi), aha i nasza córcia to lubi winko zrobine przez tatusia i lody po sie dzieciatko ożywiło dzisiaj a są dni że trudno mi wyczu takie konkretne ruchy (norma 10 na 12 godzin jest ale w porównaniu do szymona to leń).
jeszczejeddno co zauwazyłam, od paru dni nie wiem dokładnie 2-3 nie mam zgagi i to mnie martwi, mam też wrażenie że mi brzuch opuścił się i boje się że ni edotrwam do 1 września,ani do sierpnia i martwię się onaszą maleńką dzidzię.
 
Witam!
Ślub się udał, z nieba nie lał się ani żar ani deszcz, goście dopisali i małżonek również :-)
Jestem bardzo szczęśliwą świerzoupieczoną mężatką.
Dziękuję za życzenia!
 
:-):-) Witam po przerwie
Jak zwykle nadrobilam zaleglosci...ale sie rozpisalyscie:happy: Dzis wrocilam bo jutro bede mdlec na morfologi :zawstydzona/y:Mam nadzieje ze juz na tej wizycie jak pojde do gina z wynikami dowiem sie kim jest maluch bo to na prawde mnie meczy tym bardziej ze wszyscy w kolo juz wiedza :sick: Czas spedzilam na studiowaniu gazetek dla mam ktore kupuje hurtowo...powiem szczerze ze wszystko to tam fajnie wyglada :happy:zobaczymy jak bedzie w praktyce:happy2: Z wazniejszych krokow kore podjelismy z Mackiem to zalatwienie w koncu nieszczesnego urlopu.'wybralismy' date na 18.09 (planowany porod 21.09) mam cicha nadzieje ze malenstwo wezmie to sobie do serca ;-):-p Biletu jeszcze nie bookuje bo moze przy najblizszej wizycie cos sie zmieni a wiadomo z szefem zawsze sie dogada latwiej odnosnie zmiany daty niz ten cely cyrk z przebookowaniem:confused2: Ciesze sie ze jestem juz w domciu i moge korzystac z zacnego wynalazku jakim jest net,niestety moj codzienny grafik ulegnie zmianie bo bedac na wsi zawsze wieczorkiem chodzilam na dluuuugi spacer usypiajacy orzeszka,wiec nocki mialam w miare dobre-kimal wyjatakowo dlugo i spokojnie:tak: Tu niestety to nie przejdzie bo pewnie bym w leb predzej dostala od jakis zbójcerzy :-p Xeone- wybralas juz bank? Carioca Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia.:biggrin2:
 
tygrysku- mam ten sam problem. w zeszla niedziele ubzduralam sobie, ze mi sie brzuch obnizyl. we czwartek u lekarza okazalo sie, ze dno macicy opadlo. ponoc to malo prawdopodobne zebym sama zauwazyla taka zmiane przy takim rozmiarze brzucha ale przeciez nie wyssalam sobie tego z palca, a lekarz to potwierdzil. mam nadzieje, ze wytrzymam jeszcze kilka tygodni. pocieszam sie tym, ze kuzynka urodzila 6 tygodni po tym jak jej sie brzuch obnizyl, wiec te ksiazkowe 2- 4 tygodni nie musi sie sprawdzic.
 
Aneczka zdecydowaliśmy sie na Polski Bank Komórek Macierzystych. Chyba jako jedyny przeszedł audyt.

Carioca czekamy na jakieś foteczki :)))))
 
Carioca - najserdeczniejsze życzenia i witam w gronie mężatkowym:-D:-D:-D.

Izabela, Tygrysku - czytałam gdzieś, że o ile pierworódce brzuch obniża się na parę tygodni przed porodem, o tyle tzw. wieloródkom na ogół przed samym porodem. Ile w tym prawdy? Mam nadzieję, że w twoim - Tygrysku - zero. Ja mam cały czas brzuch bardzo nisko. W poprzedniej ciąży też tak miałam. I co się okazało? Przez całe 9 m-cy mój doktor twierdził, że dziecko jest ułożone bardzo nisko, że uciska główką na szyjkę macicy, stąd problemy z jej szybszym skracaniem. A jak doszło do porodu, to mądrale asystujące przy porodzie stwierdziły, że dziecko jest za wysoko i nie wstawiło się do kanału rodnego. I jak to wszystko wyrozumieć?
 
Carioca-najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu i obyscie zawsze byli tacy szczesliwi jak dzisiaj:-D:-D
Dzisiaj bylam na wynikach, jakos mnie bolalo pobieranie krwi. Nadal czuje sie slabo, po najmniejszym wysilku zaraz musze usiasc i odpoczac, a serducho mi wali jak oszalale:-(Wizyte mam za tydzien, bo moj lekarz sie teraz urlopuje, jakos trzeba dac rade.
 
tez mam nadzieje ze jeszcze z 4 tygodnie wytrzymam, teraz zacząl się 33 byle do 36-38 wytrzyma i z górki, mówię wam zgaga mnie paliła jak nie wiem co a teraz nie mam wogole zgagi nawed jak zjadłam pomiodorki z cebulką.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja jestem w 28 tyg. ciąży. Przyjście na świat maszego maleństwa wyznaczono na końcówkę września..:)
Za wszytskie mamy miesiąca dziewiątego trzymam kciuki..za siebie terz....a co..trzeba się wspierać ;)
Pozdrawiam
 
Do góry