reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ano przyjedzie ten co akurat bedzie mogl. Ciezko sie bedzie na jeden termin umowic, tak zeby wszystkim pasowalo.
edit - ale Agulka na parapetowke to na babska impreze co? Bez dzieciaczkow i to tak zeby sie od razu na Tobie poznali w tym Szczecinku :)
 
Agulka mądra decyzja z tym kredytem trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok:tak:a tak z ciekawości zapytam w jakim banku chcecie wziąśc kredyt?my braliśmy jakoś 2,5roku temu kredyt na budowe i najpierw była opcja Ge Money Bank ale za dużo komplikacji wyszło i szczerze mówiąc trochę baliśmy się zaryzykowac w takim banku i wkońcu wzieliśmy w ING Banku i nie żałujemy:no:a że zarobki też mieliśmy za małe to poprosiliśmy moją mamę aby została współkredytobiorcom i wtedy dochód sie połączył i bez problemów udało nam się wziąśc ten kredyt:tak:
 
Agulka mądra decyzja z tym kredytem trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok:tak:a tak z ciekawości zapytam w jakim banku chcecie wziąśc kredyt?my braliśmy jakoś 2,5roku temu kredyt na budowe i najpierw była opcja Ge Money Bank ale za dużo komplikacji wyszło i szczerze mówiąc trochę baliśmy się zaryzykowac w takim banku i wkońcu wzieliśmy w ING Banku i nie żałujemy:no:a że zarobki też mieliśmy za małe to poprosiliśmy moją mamę aby została współkredytobiorcom i wtedy dochód sie połączył i bez problemów udało nam się wziąśc ten kredyt:tak:
Monia na razie rozmawialismy z doradcą finansowym i jestesmy z nim umówieni 15 lipca w Koszalinie, zobaczymy co nam znajdzie i doradzi:tak:
 
widzę że ja przyszłam to wszystkie pouciekały:-:)-Djakiś postrasch BB jestem czy co?
siedzę i pije reddsa i oglądam kolejny raz ,,Dlaczego Nie" może ktoś się dołączy do piwka?;-)
jutro mnie czeka pracowite przedpołudnie muszę jechac do tego pracodawcy ze stażu i wcisnąc jakis kit zeby napisal mi odmowę wiem pójdę z dzieciakami a później jeszcze do Urzędu pracy i do zlotnika kupic coś w prezenciew na bierzmowanie;-)
 
reklama
Do góry