reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Jutro dzien ojca, pamietacie?
pamiętamy.......ja nauczyłam moją córcię wiersza jutro powie tatusiowi o taki:
A kiedy będzie słońce i lato
pójdziemy sobie na spacer z tatą.
Ja będę miała nową sukienkę,
Tato będzie mnie trzymał za rękę.

Pójdziemy wolno, prosto przed siebie,
Będziemy liczyć chmury na niebie,
Będziemy liczyć drzewa przy drodze,
Będziemy skakać na jednej nodze.

Miniemy kino, przedszkole i aptekę,
eszcze spojrzymy z mostu, na rzekę,
Jeszcze okruchy rzucimy falom,
Kupimy w kiosku różowy balon.

Kiedy będę już bardzo zmęczona,
Tato posadzi mnie na ramiona
(tacy będziemy jak nikt, szczęśliwi).
A wokół ludzie będą się dziwić,
I wszyscy będziemy patrzyli na to,
Jak na barana niesie mnie tato
 
Pamieetamy i juz chyba do konca zycia bedziemy:) Wczoraj po 00:00 moja mama nie wytrzymala i mowi zebym dala ojcu prezent bo w sumie to juz 22.. Ja oczywiscie nie pamietajac zadnej daty oprocz swoich urodzin i Nel :laugh2: wreczylam mu prezent i zlozylam zyczenia. Nikt nic nie mowil...ALE PLAMA :-D
Dzisiaj mialam chwile jak z serialu kryminalnego..otoz od paru dni slysze ze ktos chodzi nam pod domem...jest tu duzo zwierzat tak ze zawsze zwalam na to...ale w pewnym moejscu pod oknem jest zle ulozona kostka ktora wydaje taki specyficzny dzwiek jak sie na nia nastapi, jako ze jestem dyzurujacym nocnym markiem w domu oczywiscie uslyszlalam wczoraj pare razy to 'cos', kupilam halogeny z czujnikiem ale nikt sie nie kwapi zeby je zainstalowac...Tak wiec obmyslilam plan swietnych pulapek..normalnie az sie z siebie smieje, stara baba a glupia..:-D
Sluchajcie, wzielam nitke i obwiazalam ja miedzy wszystkimi furtkami prowadzacymi do domu, zeby nie robic supłow, zlaczylam je woskiem. Chodzialm z ta swieczka i tak sobie myslalam czy sasiedzi mnie widza i komentuja ' patrz jak tej juz totalnie odbilo, lazi w nocy ze swieczka... : '
Tutaj nie duzo trzeba zeby cie mieli na jezykach..uwielbiam spacery o zmroku, jak Nel juz zasnie to prosze mame zeby ja miala na oku i spaceruje, bardzo mnie to wycisza...i tez juz slyszalam ze dla niektorych to bardzo dziwne, bo przeciez nic tu nie ma..Wlasnie o to chodzi, cisza , spokoj i ewentualnie w ramach rozrywki sarna wyskakujaca metr przed twoim nosem :p

Podczytuje jeszcze zalegle watki bo zupelnie nie wiem co u Was po tej dlugiej przerwie. Spokojnej nocy babony
 
Witam:-) w piękny słoneczny dzień:-)
Justyna autko piękne:-)
Monia ja generalnie urodzin nie obchodzę także i prezentów sie nie spodziewałam;-) więc tylko od męża ekspres do kawy ;-) a co do prezentacji to super :-) wszystko sie udało i zarobiłam ponad 250zł:-)
 
jak obiecalam, tak i sie melduje rano:-):-);-)


myslalam, ze jestem rzeska i wyspana, a tu jendak mi sie oczka schodza:szok::-(

slonko za oknem, choc wieje jak wsciekle!

Kto mi potowarzyszy dzis?

Ania, ale jak tu zrobic, zeby sie dowiedziec, kto chodzi pod tym domem?
 
Witaj Donkat:-) ja dziś oczywiście na posterunku do 22;-) więc chętnie potowarzysze:tak: a najgorsze to, że przez tydzień tak będę tu kwitła co drugi dzień:cool:
 
Witam i ja..dzis pobudka o 7, Nel meczy katar i bidulka nad ranem juz sie co chwile budzila. Dzis jade do Bytomia bo mam cholerny urzad pracy w czwartek :/
Co do pulapek to jedna zerwana pod oknami ale przy wejsciu zadna nienaruszona...:confused: Pewnie jakies zwierze...
Milego dnia
 
reklama
Do góry