witam babeczki
czy to juz przesilenie jesienne? nie za bardzo sie ostatnio czuje. niby spie, a wiecznie niedospana. rozleniwilam sie i jakos nie gonie z robota w domu, jak dotychczas. na wszystko niby mam czas...a obowiazki czekaja...chyba sie starzeje
ciapy do przedszkola kupione, jeszcze musze kupic tenisoweczki. jutro sie wybieram z gwiazdka na zakupy, ale czuje, ze nam dlugo zejdzie, bo przeciez musi wszystko poprzymierzac i poogladac:-)
od soboty Julitka ma problem z kupka. po lactulozie zrobila w koncu w poniedz. ale dzis znowu stres i strach przed kolejna:-(
Donkat cos ta babeczka kombinuje przecież to co składałyśmy na początku marca/kwietnia to były deklaracje więc w czym problem umowy jeszcze nie podpisałaś prawda??
Bo u Nas jest tak że umowy dopiero teraz będziemy podpisywać i teraz właśnie jest czas żeby to zmienić i ja właśnie się zastanawiam ile godzin podać bo jak się spóźnisz z odebraniem choćby o 5 minut to są od razu kary i nie wiem czy nie lepiej asekuracyjnie właśnie podać tą godzinę więcej ???
A ile u was się płaci za godzinę ???Pytam z ciekawości bo wiem że są różne stawki w zależności od miejscowości
wd dyrektorki i p.sekretarz, to co zadeklarowalismy w marcu-kwietniu to swietosc i zmienic nie wolno! paranoja!
u nas sie placi 2zl za godz.
ale w Radomiu placa normalnie czesne za m-c jak to bylo w zeszlym roku, bo nie zgodzili sie na te ustawe-tak mi kolezanka mowila
Ja to trochę się boję że u Nas będzie płacz tzn pierwszego dnia to ja raczej o siebie się obawiam ale boję się że będzie tak że młody stwierdzi że on juz na drugi dzień nie idzie i koniec
Igorek lubi dzieci, to sie rozszaleje i polubi przedszkole
jak po urlopie? byliscie gdzies?
Blok zaczeli nam ocieplac i przy tym wietrze mamy juz snieg od styropianu, za to nie mamy tv,bo rusztowanie przecielo nam sygnal. Mamy nowy balkon:-) a na balkonie taka stara antene, ktora sciaga az typ1 i to z przerwami,bo jak ktos przejdzie lub przejedzie saamochod to ucieka,a tu jeszcze tyle roboty przed nimi.
Jak robicie urodzinki to tort i kawa,czy cos jeszcze?
odwyk od TV was czeka?
ja wlasnie w tym moim niepozbieraniu nie wiem jeszcze jakz robie te urodzinki. zapewne beda trwaly 2dni, bo nie zmieszcze wszystkich na raz. jak przyjada "moi" to chyba obiad zrobie, a dla tubylcow jakies przegyzki: upieke mieska, salatka itp
A ja już od wczoraj bezrobotna. Znalazłam ofertę dla siebie, wykształcenie akurat pasuje, bo w ognisku wychowawczym, ale praca od 12 do 20 na Powiślu, czyli dobra godzina jazdy. Nie zdecydowałam się.
a jka w tamtym przedszkolu? nic nie wyszlo?