reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

na poprawe humoru:

Zdumiewające fakty.........

>>> Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka.
>>> Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg.
>>> Długość męskiego penisa jest równa długości jego kciuka razy 3.
>>> Udo jest tak twarde jak cement.
>>> Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny.
>>> Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii.
>>> Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny.
>>> Używamy 300 mięśni tylko po to, żeby utrzymać balans jak stoimy.
>>> Kobiety już dawno to przeczytały.
>>> Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk.
 
reklama
Witajcie, kochane Wrześnióweczki :) Bardzo, ale to bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie, mimo, że tyle czasu mnie tu nie było. Wpadłam w kierat dnia codziennego i nie dało rady się wygrzebać. Pewnie nigdy nie odrobię zaległości, ale bardzo się cieszę, że Wy się trzymacie tyle lat razem. Muszę przyznać, że bardzo często o Was myślałam, bo mam w kontaktach w komórce Harsh i Cariocę, Majandrę i Maraniko, więc ilekroć otwieram listę kontaktów, to w oczy rzucają się nicki Wrześniówek :) Zresztą Cariocę nawet przywołałam w myślach :)
W skrócie - u mnie w sumie nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata: ilość dzieci - bez zmian, mąż - bez zmian, praca - bez zmian. Jakoś sobie radzimy. Kuba i Tymek chodzą do przedszkola, Tymo - moje wrześniowe pachole - wyrosło na takiego urwipołcia, że aż ręce opadają. Wszędzie go pełno, gębka mu się nie zamyka, popisówy strzela podręcznikowe :)

Posiedzę sobie tu jeszcze trochę i poczytam, jakby co to się odezwę.
 
Witam z rana już po kościele
Donkat wczoraj cały dzień pamiętałam no i na koniec zapomniałam:zawstydzona/y:Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin:tak:
Atru super że zajrzałaś :-)no i fajnie że wszystko ok i bez zmian:tak:prosimy częściej;-)

lecę ogarnąc chałupkę zanim D wróci na kawkę no i muszę wkońcu za okna się wziąśc bo w sobote u nas już kolęda
 
Witaj, Atru. Ja, bez bicia przyznam, spisałam Cię już na "straty" :zawstydzona/y: Wracasz do nas już na stałe?

Donkat, dużo radości, uśmiechu, zdrowia i miłych wieczorów spędzonych przed TV :-D;-)

A my zaopatrzyliśmy się w akwarium. Brat się zaoferował, że sfinansuje i urządzi, to się zgodziłam ;-):tak:
 
witam


wczoraj bylam tak zarobiona, ze nawet ani raz nie otworzylam netu.

dzikeuje kobietki za zyczenia:-)

lecę ogarnąc chałupkę zanim D wróci na kawkę no i muszę wkońcu za okna się wziąśc bo w sobote u nas już kolęda

Monia, nie odechcialo sie D kawy po tym oparzeniu?
jak jego noga?

A my zaopatrzyliśmy się w akwarium. Brat się zaoferował, że sfinansuje i urządzi, to się zgodziłam ;-):tak:

fajowo, tez bym nie protestowala;-)

Atru, witaj i zagladaj wmiare mozliwosci, a pewnie znow sie wciagniesz:-)
 
Donkat nie nie odechciało mu się kawy:-Da noga juz ładnie zaczyna się goic i najważniejsze że juz nie puchnie:-)ale do piątku ma zwolnienie z pracy
 
Monia, no to chociaż plus tego taki, że go troch domu masz

Donkat, ja ostatnio też nawał obowiązków mam. Zgłosił mi się na angielski kolejny uczeń: gimnazjalista. Do tego do szkoły jakieś projekty muszę przygotowywać. Dużo pracy mam ostatnio i jakoś nie mogę się idealnie zorganizować.
 
reklama
Atru fajnie że zajażałaś! Jeszcze suwaczki zmien, ciekawe jak chlopaki teraz wyglądają? Pamietam zdjecie Tymka w suwaczku, w takiej foczce do kąpieli, słodkie.
Donkat - spóźnione sto lat!!!
Pokłóciłam się ze swoim M i dzień bede miala z głowy. Musze wreszcie kupic dzieciom cos na gwiazke, nie za bardzo mam na to pomysł :-(
 
Do góry