reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspólne odchudzanie;-)

Ja też już mam dość tego brzucha :wściekła/y: codziennie obiecuję sobie, że zacznę ćwiczyć, ale zawsze jest coś innego do zrobienia albo mi sie nie chce
chyba potrzebuję jakiegoś kopa na zachęte :crazy:
 
reklama
i ja się przyłącze do grona niezadowolonych;-) u mnie sytuacja wyglada następująco - 168 cm i 72 kg - startowałam w ciaży z wagą 68, przy czym chciałabym przynajmniej osiągnąć wagę 65kg, i oprócz tego że wiem że muszę zacząć coś ze sobą robić to nie mam pojęcia jak to wszystko zorganizować:-( no i niestety jak jeszcze widok nóg jestem w stanie zaakceptować to mojego flaka brzusznego i obtłuszczonych pleców nie:no:
 
masakra jakaś u mnie zostalo niby 4kg do zrzucenia ale ja startowalam z 77kg przy 166cm moja waga strzelila 1 lub1,5 roku przed ciaza z 60 kg na 77kg jak sie okazalo niedoczynnosc tarczycy i stad ten ponad gabarty sie wziol :angry: :wściekła/y:
milus ja specjalnie pytalam lekarki na sciagnieciu szwow czy moge nosic pas poporodowy i ona powiedziala ze absolutnie :dry: :angry: :wściekła/y: a fakt faktem brzuchol mam straszny i kreske na brzuchu rowniez:baffled::dry:
 
ancia na Twoją korzyść zdecydowanie działa wiek, zaczniesz ćwiczyć i laska będziesz;-)
pyknij sobie 6 weidera, efekty rewelacyjne ale ćwiczenia żmudne

Mi też odradzano pas poporodowy:no: ponoć lepiej jak mięśnie same pracują a pas je rozleniwia


tralalala! raźniej mi:-) dużo nas tu takich, 170 cm, przed ciążą 64 a teraz 72 i stoi od 2 tygodni:baffled: jem dużo mniej niż przed ciążą, karmię piersią więc czemu nic nie spada????
 
tralalala! raźniej mi:-) dużo nas tu takich, 170 cm, przed ciążą 64 a teraz 72 i stoi od 2 tygodni:baffled: jem dużo mniej niż przed ciążą, karmię piersią więc czemu nic nie spada????
jak niewiele do szczęścia potrzeba...wystarczy swiadomość ze nie jest sie samemu ze swoim wagowym nadbagażem:-D
 
tu w uk nikt nie poleca tych pasow poporodowych najlepiej karmic piersia i kologramy same w dol pojda;-) ja zaczynalam z waga 55 a konczylam z 73:szok: teraz mam 62-63 ale to to juz mam chyba wiekszosc w biodrach i pupie:wściekła/y:
 
reklama
Do góry