reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspólne odchudzanie;-)

reklama
Ja już 3 dzień ćwiczę i staram się nie jeść słodyczy, ale jest ciężko i jak wychodzimy na spacer to zabieram wózek mojemu eMkowi,tak żebym miała troszkę obciążenia i staram się szybko chodzić z wózeczkiem.
 
Hej dziewczyny, widzę że ostro dajecie :-) Ja co prawde jeszcze z ciążą chodzę ale już pomału zaczynam planować jak zgubię zbędne kilogramy a powiem, że do zrzucenia będę miała jakieś 20. Będę biegać wieczorami i ćwiczyć w domowym zaciszu, jeśli to nie pomoże jestem nawet gotowa zapisać sie na jakiś fitness......:rofl2: Jestem tylko ciekawa jak mi pójdzie. Co do rozstępów po ciąży i braku jędrności skóry polecam kremy z serii MUSTELA. Dla mnie rewelacja. Puki co używam tylko jednego "przeciw rozstępom" bo jak już wspominałam jeszcze noszę w sobie dzieciątko (końcówka ciązy) i nie mam ani jednej najmniejszej kreseczki na brzuszku. Po porodzie zamierzam używać żelu ujędrniającego z tej samej firmy ale podkreślam PO PORODZIE! Do tego mam kremy na piersi, które również ujędrniają. Jezeli ćwiczycie a nie ma to żadnych rezultatów to polecam ćwiczenia Pani J. Fonda oraz dietę Kopenhaską (ale karmiące nie mogą jej stosować)
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w ćwiczeniach ;-)
 
jak się nie umie wykonywać ćwiczeń z 6 Weidera, to można sobie krzywdę zrobić. Ja sobie rozwaliłam kręgosłup na 2 tygodnie, bo nie umiałam ich odpowiednio wykonać. Efekt jest widoczny już po kilku dniach, ale radzę uważać :)
 
i kiepsko mi idzie ;p


to mój podpis do tematu
A tak na serio to muszę zgłębić w wolnej chwili watek i ćwiczonka, bo nie mieszczę się w spodnie ;/
 
i kiepsko mi idzie ;p


to mój podpis do tematu
A tak na serio to muszę zgłębić w wolnej chwili watek i ćwiczonka, bo nie mieszczę się w spodnie ;/

haha...nie uwierzycie...ale ja jeszcze nie mierzyłam spodni sprzed ciąży:-D są bardzo głęboko w szafie i nigdy nie mam czasu do nich się dokopać...
 
reklama
i ja musze wziasc sie za cwiczenie bo w pierwszym miesiacu schudlam za to w drugim widze ze brzuch i urosl bo zaczelam jesc wiecej rzeczy typu slodycze :(

Futrzak ja wchodze w spodnie sprzed ciazy ledwo ale daje rade:D
 
Do góry