reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspólne odchudzanie;-)

i ja musze wziasc sie za cwiczenie bo w pierwszym miesiacu schudlam za to w drugim widze ze brzuch i urosl bo zaczelam jesc wiecej rzeczy typu slodycze :(

Futrzak ja wchodze w spodnie sprzed ciazy ledwo ale daje rade:D

haha...u mnie podobnie...od kąd obczaiłam że wszystko mogę jeść...:-D a że siedzenie w domu nie służy ograniczeniom ze słodyczami... :-D więc juz na pewno nie zrzucę więcej od samej diety:-)
 
reklama
Hej Dziewczynki -laseczki :-) Jak tak czytam jakie macie problemy z tymi kilogramami to Wam normalnie ZAZDROSZCZE !!! -tak dobrze napisałam że zazdroszcze tej wagi i tych kg.
Waże 1 kg mniej niż przed ciążą -ale to jest kropla w morzu:-(-za to jestem szczęśliwa że jednak mniej a nie więcej .Nawet nie będę pisać ile ważę bo taki obciach że szok - nawet mój m. nie wie ile- jak chce zobaczyć to ja schodzę z wagi ale obecnie trochę założyłam sobie dietkę MŻ i 0 słodyczy-nie wiem ile tak wytrzymam ale chcę i widzę że m też chce-niby nic nie mówi -no ale ......
Widzę że też narzekacie na pogodę -mnie ona rozwaliła normalnie -jest takie zimno że porażka,ja w dodatku przeziębiona z tych zmian że raz gorąco a raz zimno-a taka byłam napalona na spacerki z wózkiem :tak:
Pozdrawiam Was kochane i życzę udanego zbijania kilogramów !:-)
 
Zapraszam wszystkie mamuśki które chca poprawić swoją figurkę pozbyć sie kilogramów i zbędnych fałdek..............do wspólnego odchudzania!!!

Ja i patki :jestesmy juz pierwsze;-)


kazda z nas niech napisze jaki ma cel do osiągnięcia......... mozemy wymieniac sie kremami dietami itp..... które pomogą nam osiagnąc wymarzony cel....
 
Ostatnia edycja:
a więc ja pierwsza:

1)pozbyć sie 10 cm w pasie obecnie mam 94 cm w pasie......
2) uelastycznić i podnieść biust
3) pozbuc sie rozstępów i ujędrnic ciało
4) waga 57 spasć do 55kg
 
Ostatnia edycja:
moje cele:
1. waga 65kg obecnie 72
2. ujędrnić brzuch i pozbyć się flaczka!

a więc powodzenia:-) start środa 11.05.2011:tak:
 
aaaaaa patki zrób sobie zdjecie w ciuchach obcisłych i jasnych ja tez zrobie i potem po 2 tygodniach sprawdzimy róznice;-))) w naszych figurach...
 
Dobra!! To ja startuję z Wami w środę :* Zmobilizowałyście mnie!!
Zacznę od tych ćwiczeń, które można robić z dzieckiem :D Wydrukuję sobie i powieszę na lodówkę!!

Moje cele:
- waga 52-53 (teraz 57-58)
- pas poniżej 80 (teraz 88)
- wzmocnić mięśnie nóg, pośladków i brzuszka
- pić więcej wody i soków zamiast pepsi :/

Koleżanki znajoma poleca hoola-hop z takimi ołowianymi kulkami od środka obręczy, w ciągu miesiąca zeszło jej 6cm w talii, ale za to ma siniaki od tego wynalazku, więc nie wiem czy wskazane dla nas, szczególnie dla tych po cc :/
 
reklama
dobra tez się zgłaszam. może nie mam duzo do zrzucenia ale musze popracować nad brzuchem i biustem

Start:
waga 56 kg
talia: 74 cm

Cele:
waga: 53-54 kg
talia: 66-68 cm

Zaczynam ostro ćwiczyć od dziś i szlaban na biszkopty
 
Do góry