reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

NICK....WIEK.....Ciąża.....TERMIN @

Ola 21-1995.......21.........1..........21.03
aga4011. ..........26.........4..........22.02
Myszuniapp.......29........3..........26.03
dowela. ............27.........1..........01.04
tatinka...............33.........2..........04.04
Mariolka............27.........2..........09.04
Nuśkaaa............24.........1......... 10.04
Mamuniol..........31..........3..........14.04
MałaMi90...........26.........3..........18.04
Wiiktoriiaaa.......24.........1...........02.05
Aniaa_H............23.........1...........03.05
Dora032............33.........2...........03.05


NICK.....WIEK....CIĄŻA ....TER.PORODU

Mamakulka.......24......1.......13.08.216-->21t 4d
OlaMagda..........34.....4.......05.09.16-->18
KasiaMarysia....23......1.......09.09.16. 17td 2 d
Nadziejka96.....19........2.....12.09.16-->17t 2d
India9..............30........2......13.10.16-->12t 1d
dzwoneczek.....30........2......20.10.2016-->11t3d
Życiowa............28.......2.......03.11.16-->10t
Viola150...........30.......2......12.11.16--> 6tt 2d
 
reklama
Czesc dziewczynki;) bylam dzis u gina i z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac czy nie widac co bedzie ;p póki co wszystko dobrze takze oby tak dalej ;) pozdrawiam ;*
 
Zrob dzisiaj ja bym nie wytrzymala ja zrobilam po tak dlugim czasie bo mysalam ze jak pierwsze wyszly negatywnie i brzuch mnie boli to okres bedzie.... zrob juz jakas druga jasna kreseczka moze byc
najwyzej kupisz piatek drugi no dawaj rob ;D

Ale dowela robiła wczoraj i negatywny jej wyszedł. Niech poczeka parę dni, u Ciebie po 10 wyszły || wiec ona ma czas. Znowu wyjdzie negatyw, będzie jej przykro a w ciąży może jest.
 
Ale dowela robiła wczoraj i negatywny jej wyszedł. Niech poczeka parę dni, u Ciebie po 10 wyszły || wiec ona ma czas. Znowu wyjdzie negatyw, będzie jej przykro a w ciąży może jest.
a to nie doczytalam
no u mnie po takim czasie bo tak sprawdzilam sama juz nie wiem kiedy byla ta owulacja
Ja zawsze wyznaczalam sobie ja jak mnie brzuch bolal a przeciez to moglo byc po tym jak przestal..
 
Nadziejka dziękuję za poprawkę :) najważniejsze , że wszystko się dobrze tam dzieje i maluszek się dobrze rozwija :) będziesz wiedzieć na następnej wizycie bo to juz pewnie polowkowe co? Cudnie :*

Nooo Viola bo my tutaj na zawał zejdziemy!!! Napisz coś...

Ciepło się zrobiło i dziewczyny pouciekaly :(

Napisane na SM-N910C w Forum BabyBoom
 
Ola spokojnie:) podejrzewam, ze ciąży nie na dlatego sie nie spieszę :) chcemy sie wtedy starać od czerwca wiec nie ma co płakać :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A proszę bardzo Kuleczko;*
W sumie pojde do niego za 3-4 tyg prawdopodobnie prywatnie jak mnie na nfz nie przyjma bo kolejki sa straszne i nie wiem czy to bedzie zwykle usg u niego czy polowkowe bo nic mi nie mowil ;) a polowkowe to juz to drozsze i lepsze ? Czy to normalne usg tylko ze kolo 20 tyg?
 
A proszę bardzo Kuleczko;*
W sumie pojde do niego za 3-4 tyg prawdopodobnie prywatnie jak mnie na nfz nie przyjma bo kolejki sa straszne i nie wiem czy to bedzie zwykle usg u niego czy polowkowe bo nic mi nie mowil ;) a polowkowe to juz to drozsze i lepsze ? Czy to normalne usg tylko ze kolo 20 tyg?
W połówkowym przeprowadza się specjalnie dodatkowe pomiary dzidziusia. Bada się kręgosłup, sprawdza paluszki, serduszko, nerki...

Napisane na SM-G903F w Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry