reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kulcia my odbierzemy porod:) pamietasz jak pisalas ze mazz wifi? Napisalam ze chce transmisje na zywo:) to teraz jeszcze na odebranie sie moze zalape[emoji1]

Nuskaa gratulacje:) chyba plec przegapilam :)

India no tak same narzedzia polowe, ale bedziesz miala pieknie jak Ada sie urodzi .

Kufa laski tyle rzeczy bym zjadla ,a wszystkiego sobie odmawiam...




[emoji173]Madzia 33 tydzień[emoji177]
 
reklama
KasiaMarysia nie przegapiłaś Kochana, jeszcze nie znam płci ;p Może jak się umowie do tego Bielasika to się dowiem kto mieszka w brzuszku ;)
 
Usg. Krew płatna dodatkowo i nie polecałabym robić tego testu. To są tylko statystyki kochana, poczytaj opinie. Ja zrezygnowalam przez to co czytałam na forach .:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulcia dzis cos zjem:)
Ja na taki bol magnez wzielam ale Ty moze lepiej wez nospe.

Jeny jak mnie piecze i swedzi pipka dobrze ze masc Clotrimazolum mam.

[emoji173]Madzia 33 tydzień[emoji177]
 
Kulcia - zabarwia ci płytkę bo nie dajesz najpierw przezroczystego lakieru pod kolorowy , ja zawsze tak robie i zero odbarwień ....
Życiowa - pewna jesteś ? Nawet jeśli beda przezroczyste tipsy bez kolorów ?


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 35tc

Niewiem czy temat jeszcze aktualny ale moja koleżanka jak szla do szpitala na usunięcie wyrostka robaczkowego to robila sobie właśnie przezroczyste tipsy :)
 
Nuska, super, ze maluszek zdrowy, teraz jeszcze na pomiary i pelnia szczescia :-) bedziesz na ruchy spokojnie czekala :-)

Adrianka [emoji307] 30 tc
 
reklama
Do góry