reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kurde, ja blaszki nie mam, wyjdzie w takim ceramicznym, okraglym ustrojstwie z ikei?

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
reklama
przepis
1473163289674.jpg


z tym ze ja wszystko na ciasto wrabalam do gara dużego. margarynę roztopilam i wlalam do reszty. pomieszalam łyżka aż się jako tako skleilo i dopiero zagniotlam na blacie :)
no i na wierzchu wg przepisu powinien być cały placek a ja porobilam paseczki bo mi się nie chciało mierzyć żeby przykryć całość[emoji14]aha 180 z termoobiegiem u mnie to tak 35-40minut i był dobry ale ja mam póki co nowy piekarnik[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1473163289674.jpg
    1473163289674.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 119
India zawsze możesz mniej proszku dodać zdby nie wyrosło duuuuze. ja tam kombinuje zawsze bo mam jedną blaszkę a nawet wymiarów nie znam :)
ten przepis jest na blachę 28x40cm tak przynajmniej było w nim napisane ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzmi tak smacznie... Oby mi sie chcialo zrobic ;-) a jak nie to pozycze od babci blaszke i sie zrobi za kilka dni

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
Ja się ostatnio w blaszki zaopatrzylam jak byly w biedro na wagę ;)
Kurczę nic ciekawego w lumpku do malej nie kupiłam, za to dla Filipa dwie bluzeczki. Zaraz jadę po niego.

MalaMi tak mysle ze szkoda ze lekarka nie zapisała Wam jakiejś silniejszej maści ze sterydem, szybciej byś to wyleczyła no i mały by sie nie meczyl.

Nadziejka powodzenia :) dawaj znac co u Was :D

Kurczę mnie tez tyle razy nachodzi chęć na jablecznik ale tez nigdy nie robiłam. Zaraz sobie przepis Życiowej zapisuje :D
 
No juz jestem po usg i ktg. I tam gdzieś jakieś są skurcze i czułam je trochę ale no nie wiem już sama kiedy nadejdzie ta chwila. Leżę sobie i ze mną jedna dziewczyna jest co zapłaciła za cesarke bo się boi rodzic naturalnie.

[emoji173]Filipek, 39 tydzień[emoji173]
 
No juz jestem po usg i ktg. I tam gdzieś jakieś są skurcze i czułam je trochę ale no nie wiem już sama kiedy nadejdzie ta chwila. Leżę sobie i ze mną jedna dziewczyna jest co zapłaciła za cesarke bo się boi rodzic naturalnie.

[emoji173]Filipek, 39 tydzień[emoji173]
A to jakis prywatny szpital?

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
reklama
Życiowa piękny Ci ten jabłecznik wyszedł, aż się chce go zjeść ;p gdybym miała dzisiaj auto dla siebie to bym już była w drodze do JG ;D hehehe

Ja się właśnie dowiedziałam, że jutro znowu brat mojego (ten z warszawy) będzie u nas nocował i chyba kilka krokietów w pieczarką i serem jutro zrobię ;p bo dzisiaj planuję poczytać książkę ewentualnie pospać jak mnie będzie gęba bolała, bo tabletek nie chcę jeść ;p
A w ogóle to bratowa mojego ostatnio pisała do nas, ze kilka rzeczy nam odda dla małego (mają synka 1,5 roku) i w taki sposób będziemy mieć laktator elektryczny, ale też można ręcznie ściągać, wanienkę ze stelażem, elektryczną nianię z monitorem oddechu i parowar 2w1 z blenderem ;)
 
Do góry