reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

No u nas tak dużo nie biorą. Ale się dziwię ze nawet spróbować nie chce rodzic naturalnie tym bardziej ze dziecko 3 kg.

[emoji173]Filipek, 39 tydzień[emoji173]
 
reklama
Życiowa- może olejem kokosowym smaruj? albo kremem do cery naczynkowej? lub przemywaj czymś wzmacniającym do cery naczynkowej, tonikiem lub wodą micelarną... współczuję. Mój brzuch różnie - raz ma 100 cm, innym 102 cm - wszystko od mieszkanki zależy - jak się dziś ułoży ;-)

Marysia, biedaku - ja to mam ten luksus, ze duże miasto i duża konkurencja - gdzie się nie ruszę tam sklep. To też ma swoje minusy, bo kasa idzie na zachcianki....

Nadziejka, jakby mi ktoś zaproponował cc to bym chyba uściskała i się zgodziła, bo tak się boję drugiego SN, a jakbym była już po jednej CC pewnie chciałabym SN. W ryzach trzymają mnie wszystkie minusy CC. Muszę być odważna, nie ma wyboru, poza tym to takie fajne nie wiedzieć kiedy złapie - lubię niespodzianki haha :-) ma to swój urok
 
Anka, jak tam? Uwierzyłaś choć trochę? :-)

Ja na początku ciąży brałam folik mama, a od II trymestru doppel herz mama activ lub premium
 
Hej Dziewczyny ;)
Anka_32 ja do 13 tygodnia chyba brałam tylko kwas foliowy a teraz witaminy femibion natal 2 plus czy jakoś tak. Ale to endokrynolog mi je polecił ;)


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom

moj gin z kolei do konca 17 tyg kazal tylko kwas foliowy,a teraz pregna plus lub mama dha-ale do tego dodatkowo zelazo.Kupilam Pregna plus :-)
Ja pierdziu od wczoraj mi mdlosci wrocily w dzien :-/ i wstret do kurczaka

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Jezu w łapę dają zeby mieć cesarkę ? Ja sie modlę zeby jej nie mieć [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]



Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️
Termin porodu 5/09/2016
 
Pokaż jak złożycie :):):)
Ten poród może być całkiem inny, bo po to 2 poród :)Ogólnie trzymam kciuki żeby było dobrze , wiadomo że ból musi być ale żeby komplikacji nie było.
Pocieszam sie tym, ze male prawdopodobienstwo, ze Ada jak brat wyjdzie z reka przy glowie...

Na razie nie skladamy, zeby nie zagracac pokoju. Jak zlozymy to sie pochwale :-)

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
reklama
Jezu w łapę dają zeby mieć cesarkę ? Ja sie modlę zeby jej nie mieć [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]



Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️
Termin porodu 5/09/2016

Hehehe no u Nas taka polityka:) Ale może we Francji też są takie co wolą dać w łapę :)
PS. chyba Cię myślami przywołałam:)

India no właśnie:):) będzie dobrze ;)
 
Do góry