reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dora super wieści :) A musisz dalej leżeć czy już może nie?
Nuśka porobią CI badania i będziesz mieć spokojną głowę:) Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego :)
India u mnie jest to samo z zakupami. A już jak podkreślę,żeby czegoś konkretnego nie kupował to właśnie z tym wraca. Nie wiem co to za przypadłość oni mają :D
Byłam wczoraj na zakupach i weszłam do smyka. Kupiłam body takie co są w 5 cio paku tam u nich. Zastanawiam się jak jest z ich jakością. Bo w sumie wychodzi niedrogo i nie wiem czy warto kupować czy po paru praniach nie będą się do niczego nadawały. Ma któraś z Was te rzeczy Smyk Cool Club?:)
 
reklama
Kasiu ja kupowalam dla malego te w 5cio paku i sa super[emoji5] juz dlugo w nich smiga.
M niech sie mlodym zajmie troche wieczorem a ja po malu poprasuje sobie

a może Amelka????
 
Wow, jaki duzy chlopak :-) super rosnie! Ciocia jest dumna :-)

No widzicie, cos z tymi facetami nie halo :-) ja juz luzuje w tym temacie, bo zawsze jak zwracam uwage to sie krolewicz moj kochany obrusza
:-) ale dobrze wiecie jakie to wkurzajace jest

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Az sie balam wejsc i poczytac Wasze komentarze :-) dzieki dziewczyny :-) naprawdę teraz jest juz psychicznie duzo lepiej. Ściągam to co moge i dolewam do mm. Malutka spi smacznie zazwyczaj od karmienia do karmienia co 3h.

Nadziejka bo Ty chyba najszybciej przeszlas na mm -'co ile Filipek robi kupki??

Dora super ze wszystko ok :-)
Nuska również najważniejsze ze z maluszkiem ok. A u Ciebie w szpitalu co tam??

Mamakulka ale z Igiego kawal chlopa! :-)

MalaMi ja tez mam sporo.ciuszkow a najlepsze jest to ze na Amelke wszystko za duze [emoji1] wiec jeszcze na długo nam starcza :-)

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Nie pamiętam co komu miałam odpisać.

A Wy czyms balsamujecie dzieciaczki?? Bo malej sie skorka luszczy na brzuchu, to pewnie po porodzie jeszcze. Ale czym jej to natluscic, oliwka?

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
reklama
Melduję, że wróciłam do domku.
Wiedziałam, że u mnie w szpitalu kolorowo nie jest...
Na początek dostałam opierdziel, że skierowanie na ginekologiczno-położniczy, a nie na chirurgię co pozostawię bez komentarza.
Lekarz mnie przebadał i wyrostek wykluczył, przemacał cały brzuch, po naciskał i nie ma żadnych objawów świadczących o wyrostku. Przebadał ginekologicznie (pominę, że był tak nie delikatny, że miałam ochotę go opierdzielić, bo aż badanie bolało) i też wszystko jest ok. Zasugerował, że to może kręgosłup i po raz kolejny stwierdził, że skierowanie nie na ten oddział.
Zaproponował, że weźmie mnie na ginekologię, ale może tylko obserwować ciąże a nie ten ból więc grzecznie podziękowałam. Na skierowaniu wpisał, że wyklucza wyrostek.
Na szczęście rano wstałam i już nie bolało tak jak wczoraj, więc mogę jakoś funkcjonować.
Dzwoniłam do mojego gina, powiedziałam co i jak i kazał odpoczywać i obserwować czy ból się nie nasila, a jeśli tak to w jakich sytuacjach. I w razie silnego bólu od razu jechać na szpital.
Więc będę znowu leżąca, tylko dzisiaj brata poproszę, żeby na zakupy ze mną skoczył i mi wszystko do domku zatargał ;p
No i w sumie to się cieszę, że jednak w domu mogę być ;)
A Synek od rana dokazuje w brzuszku i dotrzymuje mi towarzystwa ;)
Ściskam was ;*

Ps. myślicie, że jeśli to kręgosłup to był by sens zapisać się do jakiegoś fizjoterapeuty pogadać o obklejeniu się tymi kolorowymi taśmami? ;)
 
Do góry