reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Viola ja oliwka robiłam.

Nuska jakiś kosmos. Ale tak to bywa że szpitalami. Dobrze, że wszystko spoko.

Anka właśnie dziś myślałam o Tobie! Ja zmieniłam ale w o tygodniu wiec wcześnie. Do becikowego dostałam od nowej lekarki a chodzilam od 5 tygodnia do poprzedniego.

Ja tez kupiłam dady te co mówicie. Nadziejka 3 są spoko , może za mało ściskasz rzepy
Miałam to samo.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Violu kochana ja nawilzalam oliwka od samego początku a doktorka mówiła ze jak nie mam oliwki a skóra się luszczy to żeby samym oilatum smarować troszkę. ;)
Tak Violu ja dokarmialam od samego początku bo wiesz u mnie było po 30 ml z obydwu piersi a jak on mi potrafił czasami zjeść po 120 ml to ciężko było i się denerwował.
Robi mi kupkę raz dziennie a czasami się tylko zdarzy ze zrobi 2 razy dziennie . Ale wcześniej nie robił po parę dni i płakał strasznie bo tylko tak po troszeczkę w pampersie było i zaczęłam właśnie dlatego to mleko rzadsze robić troszkę mu i się unormowalo. A Violu kupy dalej u malutkiej nie było?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie kupa byla wczoraj a nawet dwie- raz za razem :-) od wczoraj nie robila a baczki puszcza i nie placze wiec sie nie denerwuje narazie.

Ok to bede oliwka robic cala w takim razie bo robilam glowke, buzke i ramionka.

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Nadziejka a Wy na jakim mleku jestescie??

India a Ada jaki rozmiar pampkow nosi??

Widziałam te promocje wlasnie ale my narazie na 1 i chyba dlugo na 2 nie przejdziemy [emoji6] a pamiętam ze Filip moment i 3 nosil.

Anka ten wpis o usg powinien starczyc bo ja pierwsza wizyte tez mialam zapisana w 11tc. Ale jak otwierasz karte i na tej stronie co okladka tylko po wewnętrznej stronie jest napisane kiedy bylas pierwszy raz

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
IMG_20161116_103039.jpg


A to jeszcze moja Niunia :-)

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 

Załączniki

  • IMG_20161116_103039.jpg
    IMG_20161116_103039.jpg
    68,1 KB · Wyświetleń: 120
Dzięki Dziewczyny ;)
Kasia2310 Ty chyba chciałaś Kochana opinię na temat tamtego łóżeczka które chciałam zamawiać, ale ostatecznie zmieniłam plany i zamówiłam inne i osobno materac ;) czekam na dostawę, w poniedziałek ma być wysłany. Ty już jakieś łóżeczko kupiłaś? Łap linka do tego mojego:
Link do: PIĘKNE ŁÓŻECZKO OLA WENGE Z KRYTĄ SZUFLADĄ PROMOCJ
India no generalnie łzy miałam w oczach z nerwów w pierwszej chwili, ale jest pewien plus tej sytuacji, zastanawiałam się cały czas czy chcę rodzić u siebie w mieście i po dzisiejszej sytuacji skłaniam się, żeby jechać do innego miasta 40 km...

Dziewczyny a doradźcie mi jeszcze, bo chciałam się zapisać na szkołę rodzenia i jestem umówiona z położną środowiskową i tak myślę czy same spotkania z położną nie wystarczą? Bo generalnie też chyba będzie mi mówić to czego uczą i nie wiem sama ;p
 
Nuśka ja jeszcze nie zamówiłam. Planuję kupić i łóżeczko i wózek początkiem stycznia bo na święta mam mieć sporo gości i nie chcę dodatkowo mieszkania zagracać bo muszę ich przenocować więc wszystkie pokoje będą zajęte na full :) Fajne to łóżeczko, tylko ja bym sobie białe wzięła bo takie bardziej będzie nam pasowało :) Daj proszę znać jak przyjdzie jak jest z jego jakością itp :)
Ja w przyszłym tygodniu idę wybrać położną. Też zastanawiałam się nad szkołą rodzenia ale chyba odpuszczę. Żadna z moich koleżanek nie chodziła i generalnie słyszałam opinie,że raczej konieczne to nie jest. A Wy jak uważacie dziewczyny? :)
 
Kasia2310 no ja wózek to już muszę zamawiać ;p wymyśliłam sobie roan bass soft i zależy gdzie, ale średnio 4-6 tygodni trzeba czekać ;p planuję pojechać do większego miasta może za 2 tygodnie i w jakimś sklepie o ile będą taki mieć chce go "pomacać" przejechać się itp, żeby sprawdzić czy będzie mi pasował, bo jak nie to Adamex pajero jest drugim typem ;)
 
Ale piekna Amelka :-)
Ada nosi 2. Na 1 tez dlugo jechalysmy, ze 4 tygodnie pewnie.

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Jesli bedziecie mialy spotkania z polozna to one moga Wam zastapic szkole rodzenia. Poza tym co szkola to szkola, jedne prowadza fajne zajecia a drugie to strata czasu niestety.


Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Nuśka ja myślę albo o Adamex Pajero właśnie albo o Anex Sport :) MY w przyszłym tygodniu idziemy właśnie do stacjonarnego sklepu pomacać te cuda :) Jednak na żywo warto zobaczyć przed podjęciem decyzji :)
 
Do góry