reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
hm kolejna nocka w oczekiwaniu na sen.
Dora super wieści :) A musisz dalej leżeć czy już może nie?
Nuśka porobią CI badania i będziesz mieć spokojną głowę:) Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego :)
India u mnie jest to samo z zakupami. A już jak podkreślę,żeby czegoś konkretnego nie kupował to właśnie z tym wraca. Nie wiem co to za przypadłość oni mają :D
Byłam wczoraj na zakupach i weszłam do smyka. Kupiłam body takie co są w 5 cio paku tam u nich. Zastanawiam się jak jest z ich jakością. Bo w sumie wychodzi niedrogo i nie wiem czy warto kupować czy po paru praniach nie będą się do niczego nadawały. Ma któraś z Was te rzeczy Smyk Cool Club?:)


Kasiu mam leżeć do 13 tygodnia póki co bo podobno wtedy największe ryzyko poronienia. Także jest szansa ze na wigilie do mamy pójdę.
 
My teraz jeszcze w 2 śmigamy :) ale zamówiłam z tej strony dwa mega boxy juz 3 ;)

od tyg juz nie brudzilam ani nic. .. wczoraj bylam u gin. zbadala mnie a dzisiaj krwawie... tzn na wkladce troszkę i przy podcieraniu krew żywo czerwona ... hmmm przy zastrzyku mialam nie miec okresu... myslicie ze to od badania moze byc? czy jeszcze pologowe?

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia2310 w tych sklepach stacjonarnych, w których do tej pory pytałam u mnie w okolicy tylko na zamówienie. Na allegro czas wysyłki średnio 3 tygodnie ;p
Ja wybrałam sobie na tej aukcji i tu realizacja zamówienia u producenta 3-5 tygodni:
Link do: Roan BASS SOFT 3w1 4w1+WYBIERZ FOTELIK +system SAS
kolor kolekcja denim grey white albo ze skórką dove white i z fotelikiem maxi cosi cabriofix ;p
 
Violu mała przesłodka. Ja co do karmienia to w ogóle was podziwiam, wiec nikogo nie mam zamiaru krytykować ani nic w tym stylu. Mam nadzieję że jak dobrze pójdzie to będę karmić ale widzę ze to nie takie hop siup ;) Mnie teraz brodawki bolą ze nie mogę ich dotknąć a co dopiero jak jeszcze ssak dołączy ;)

Nuśka w tym szpitalu faktycznie się nie popisali. Dobrze ze wyrostek wykluczyli. Gdyby to był ból od kręgosłupa to powinno cie bolec podczas zmiany pozycji, podczas napinania mięśni albo np jeśli długo w jednej pozycji jesteś, np długo stoisz lub siedzisz albo podczas pochylania. A pod kątem kręgosłupa cie badał, w sensie zginał, unosił ci nogę albo poruszał miednicą?
 

Załączniki

  • upload_2016-11-16_16-26-22.png
    upload_2016-11-16_16-26-22.png
    250,6 KB · Wyświetleń: 51
Nuska bardzo duży wybór kolorów :) Fajnie by było przetestować go na żywo :) Ale weź mnie oświeć czym różni się wózek 3 w 1 od 4 w 1? Ja myślę nad 3 w 1 póki co :)
 
Zyciowa, dziwne... Generalnie pologowe nie powinno byc, na pewno nie czerwona krew znowu. A Ty o tym zastrzyku piszesz, ze okresu nie powinnas miec. Nie man pojecia, duzo Ci leci?
Ja na kontrole ide w poniedzialek dopiero. Mam stracha przed badaniem, ze bedzie bolalo....

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Dora tak na dobrą sprawę to on tylko zbadał brzuch czy to nie wyrostek i badanie ginekologiczne, nic poza tym. No to co opisałaś to bardzo pasuje do mojego bólu, mnie boli jak np leże za długo na jednym boku, jak chcę się przekręcić na łóżku, wstać z pozycji leżącej, jak chodzę to cały czas odczuwam, ale nie tak mocno, jak podnoszę nogę, jak długo siedzę i chcę się wyprostować, tylko że mnie boli praktycznie sam środek podbrzusza i promieniuje na prawą stronę.
Kasia2310 3w1 to gondola, spacerówka i fotelik a 4w1 dodatkowo ma bazę isofix do auta. Z tym że w aucie trzeba mieć system isofix (chociaż widziałam ostatnio taką bazę montowaną za pomocą pasów, ale nie wiem jak to się wtedy sprawdza) i wtedy inaczej się fotelik montuje, bo się wpina w bazę a nie za pomocą pasów. Tak to mi przynajmniej wytłumaczono ;)
 
A no to teraz już wiem o co chodzi. My mamy ten system isofix w samochodzie więc takie coś by się w sumie nadało :) Jeszcze trochę czasu jest muszę to dokładnie obczaić :)
 
reklama
Do góry