reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Anka no fakt musiałaś już mieć. Mega zakręcona jestem. Oby ten nowy ginekolog przypadł Ci do gustu bo z tego co pamiętam to z ta lekarką miałaś super kontakt.
Według mnie to skończony 15 a zacznie sie 16 tydzień u Ciebie.
Ja sobie czasem jaśka podkładam żeby mieć blokadę Musze ta swoją poduchę z szafy wyjąc i może się polubimy... Mąż wraca w piątek to zazdrosny nie będzie ;)

Kurcze zapomniałam dziś tej nospy wziąć. Wczoraj po wizycie bolał mnie brzuch to wzięłam a teraz jak się dobrze czuje to nie pamiętałam. Dla mnie to w sumie bez sensu że mam brać jak się czuje ok a ten lekarz każe....Już mnie żołądek boli od tego wszystkiego.
 
reklama
Ja jak lekarz kazał brać nospe to nie brałam prawdę mówiąc.

Poduszka dla ciężarnych nadal gosci u mnie w wyrku!

Anka 16 tc :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z ta poduszka to i z boku na bok sie przekrecalam :-) uwielbialam ja.
Teraz zostala zarekwirowana przez syna i on z nia spi na lozku o szerokosci 80 cm i nie daje schowac

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Ja wpadlam na chwile w nocy Was moze doczytam.

Życiowa ja bym stawiala na sprite bo gazowany.


Kasia mam z cool club pare bodzi i jest ok. Teraz w hm kupie kopertow 2 szt za 31 zl.

Anka ja w koncu nie zmienialam


[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
Kasia Marysia sprite pod kątem cytrynianu bralam pod uwage nie fazu... już bym nie żyła gdyby ten gaz z napoju mi do krwioobiegu się dostał bo to zgon na miejscu...
zresztą pije cole, orenżade i tylko gazowana wode ;)


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj mąż wszedł do sypialni i pokazując na moją poduchy zapytał co to tutaj robi hehe on nienawidzi tej poduchy hehe

Jestem już zmęczona ta luteina. Biorę 2 rano i 2 wieczorem i muszę leżeć jak sobie je włoże bo normalnie mi wylatuja. Rano staram się wziąć je rano jak Z do pracy wychodzi bo wtedy wkładam i idę spać dalej a jak nie wstanę tylko Tosia mnie obudzi to jest problem bo przy niej trzeba rano pochodzić.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też z poduchą rogalem się nie rozstaję :)
Oglądałam też te ubranka w h&m też różne fajne były :)Ale chyba zaopatrzę się w większości w smyku skoro mówicie,że takie super :)
Też mi się wydaje Ania,że 16 tydzień :)
 
Dzień dobry można powiedzieć że sie wyspalam Od 22 do 5 rano całkiem ok. Dopiero rano do toalety musiałam Jak się w nocy obudze i wstane to juz po spaniu
 
reklama
Hej. Ja właśnie czekam w kolejce do położnej i spotkałam przypadkowo dziewczynę która też chodziła do tej mojej ginki i przeniosła się tutaj i mówi że to nie to co nasza ginka ale tragedii nie ma.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry