reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

MalaMi będzie dobrze. Nawet nie będziesz miała głowy o myśleniu o małym a jemu nic złego się nie stanie.

Teraz myśl pozytywnie :)

Ja dziś czytałam na mamaginekolog o cc, jak dokładnie to wygląda....i ja na bank chce SN :)


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu tez czytalam!
kilka godzin bede lezec plackiem po znieczuleniu. dobrze ze mam zdjecia malucha[emoji5] jakos boje sie ze beda jakies powiklania.....
dzieki dziewczyny za cieple slowa
 
Ja przeszłam i cc i sn, teraz póki co czeka mnie sn

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
No ja musze powiedzieć ze ten pistolet rzeczywiście gorszy od zwyklego elektronicznego. Ja go tylko uzywam zeby zobaczyć czy w ogóle jest temperatura ale co do dokladnosci to pod pache. Tzn u Amelki jeszcze nie uzywalam. U Filipa tak robie.

MalaMi :-) :-) jutro juz będziesz po wszystkim z córeczką :-) a synkowi tak zleci ze nawet nie zobaczy ze Ciebie nie ma, uwierz :-)

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Violu najbardziej obawiam soe wieczorow i nocy zeby nie plakal.
a co do termometru do czola to moj tez o kant dupy rozbic.
Moja miała 20 miesięcy jak pierwszy raz trafiłam na tydzień do szpitala i tak źle nie było. Jak jej się przypomniało to się pytała o mnie ale ogólnie dała radę. Tylko ja się uparlam żeby mi ją przywieźli do szpitala i to był błąd bo jak odjeżdżala to tak płakała aż zwymiotowala.

Będzie dobrze. Poza tym nie masz innego wyjścia :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no nie mam Aniu hehe.
moja mama miala taki pomysl zeby M przywiozl mk malego do szpitala ale wybilam jej to z glowy. lepiej niech mnie niewidzi kilka dni niz ma wpasc w szal po kilku chwilach spedzonych ze mna. jak wszystko bedzie dobrze to moze w sobote do domu wrocimy na kolede akurat
 
reklama
Do góry