reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
M sie szykuje jak na wlasny slub chyba. dobrze ze garnituru nie chcial wyciagac. przebieral w koszulach jaka ma zalozyc. teraz stoi i prasuje. Moje malenstwo juz spi. za raczke troszke do snu go potrzymalam.
wlosy sobie umylam i wyprostowalam to troche lepiej wygladam ale i tak nie ma rewelacji (zachcialo mi sie je zapuszczac). hmmm karta ciazy, ostatnie wyniki i dowod osobisty i to chyba wszystko z dokumentow?
jak sie uda to dam znac o ktorej bedzie cc
 
MalaMi z drugiej strony jak być spokojna jak wiesz co jutro Cie czeka.

Ja oglądam chirurgów w tv bo jutro kolejny odcinek po prawie 2 miesięcznej przerwie więc sobie przypominam :)
Dziś Tosia się zapytała czy jak Bartek się urodzi to będziemy ją nadal kochać..... :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MałaMI od rana będe o Was myślała. daj znać tylko jak będziesz mogłą :)

Co do wyników to ja wzięłam z ostatnich miesięcy a położna mi sie pytała dlaczego tak mało ich mam... czemu nie mam od początku ciąży.

Anka noo proszę jakie Tosia ma przemyślenia... ja zauważyłam że odką sie pojawiła Amelka to Filip już praktycznie nie mówi nam że nas kocha... nie wiem dlaczego :(
 
Viola moja Tosia jest bardzo wylewna: kocham cie, lubię, uwielbiam, jesteś najkoczansza mama/tata na świecie to kilkanaście razy dziennie. Milion przytulasow i buziakow (moja teściowa twierdzi że będzie taka mimoza, że powinniśmy ja wychowywać na twarda kobietę...bez komentarza) i też się boję że przestanie być taka wylewna.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Filip do tej pory też zawsze wieczorem powiedział że nas kocha.a teraz nie... ja go zapytałam czy mnie kocha to powiedział że tak, i jeszcze tate i Amelkę. ale rzeczywiście stał sie mniej uczuciowy, mniej sie też przytula
 
reklama
Nie śpie od 3. Od 3 do 4 mała się krecila i pytałam milion razy czy chce siusiu po czym o 4 zawołała siusiu i już nie śpi.... Głodny dzieciak kanapki je przed 5 rano :)
Wszystko byłoby ok gdyby nie to że ja poszłam spać o północy....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry