reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

KulCia/ No dziś średnia noc, gorączki nie było ale on tak jakby nie umie sobie odkaszlnąć jak śpi i tak jej charkało i ją to budziło [emoji20]
Nastolatkę mam jedną , drugi ma 9 lat to nie taki nastolatek jeszcze :-) [emoji3]
Ja mam 10 lat różnicy z siostra i pamietam ze ją kochałam i zajmowałam sie bardzo jak sie urodziła , a zazdrosna byłam jak mama sie często zajmowała i np nie miała czasu sie ze mną bawić , myśle ze ta zazdrość zależy od wychowania dziecka a nie od wieku .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mysle, ze zazdrosc w wiekszej mierze od dziecka zalezy. To jest emocja, jakies uczucie, czasem mozna rozumiec,ze nie ma byc o co zazdrosnym,a ona i tak Cie kluje i meczy. Oczywiscie mozna robic wszystko, zeby dziecko nie czulo. sie odrzucone

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Aż weszłam na allegro zobaczyć co to za firma ta lamaze bo pierwsze słyszę. Super kolorowe te zabawki są. Ceny chyba porównywalne do fisher price czy bright stars, a i niektóre rzeczy w całkiem przyzwoitych cenach.
Fajny ten motyl- to ten co te zdjęcia mozna wlozyc??

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Też aż sprawdziłam te zabawki z lamaze bo pierwsze słyszę. Bardzo fajne rzeczy i niektóre ceny rzeczywiście nie tragiczne :)
Kurde ale miałam noc masakryczną. Miałam sen,że urodziłąm dziecko i mi go nie pokazali a później nie mogli go znaleźć i mijały tygodnie a ja szukałam go po całym świecie:/ Jak się obudziłąm to nie mogłam dojść do siebie. Mam nadzieję,że nigdy mi się już tak realistyczny sen z takim scenariuszem nie przydarzy.
Mała Mi kciuki zaciśnięte z całych sił ! :)
 
No te ceny jeszcze nie są tragiczne na allegro w miarę tanio można kupić tego motylka za 40 zł . ;)

Kasiu jaki sen hehe oby Ci się już taki nie przydarzyl;p

Ja chyba tez wezmę Filipa na dwór ale na rękach trochę pochodzić bo kurde u nas tyle śniegu ze wózkiem strasznie źle jeździć

zrz63e5eihevjza5.png
 
reklama
Do góry