reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Inndia myslisz ze to wirus??

Kurczę Nadziejka u was tyle śniegu?? U nas lezy trochę tylko

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Hej ;)
MałaMi trzymam kciuki i czekam na fotkę Malutkiej ;)

Nie piszę, bo codziennie latam po mieście i albo nie mam siły, albo weny itp.
Jestem już troszkę zmęczona i najchętniej bym zapadła w krótki sen zimowy tak do 12.02 ;p
Do tego ręka mnie tak zaczęła męczyć, że nic nie mogę zrobić ;/
Na początku tylko mi drętwiały palce, a od 2 dni tak mnie nadgarstek boli, że praktycznie prawej ręki nie używam ;/ nawet boli jak dotykam, jutro mam wizytę u gina, może coś mi podpowie co z tym zrobić, bo czuję się niesprawna teraz, a co będzie jak mi to zaraz po porodzie nie przejdzie?? ;(
Do tego ciągle bym wyła i wiem, że to śmieszne może być, bo tęsknię jak głupia za mężuchem a jutro znowu na weekend zjedzie do domku i zaczynam wątpić w to, że dam radę sama. Jakieś dołki mnie łapią ;(

Ale już tu nie smucę, w końcu dzisiaj szczęśliwy dzień, kolejny forumowy Maluszek będzie po drugiej stronie brzuszka ;)

Miłęgo dnia ;)
 
Nuśka dasz radę!! Zobaczysz maluszek tak sie pochłonie że nię bedziesz miała czasu tęsknić za mężuchem, a weekend będzie co chwilę bo dni uciekają jak głupie :)
 
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cudna Amelcia :*
To ewidentny plus cc raz dwa o dziecko na świecie :)
Szkoda, że ty biedna teraz cierpisz... Jak to mało znieczulili.... Uwielbiam lekarzy wrrrr.....
Odpoczywaj kochana.
 
reklama
Do góry