reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

MalaMi, to z tymi wodami prawie spotkalo Cie czego boja sie wszystkie dziewczyny. Chlupania w miejscu publicznym :-)

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
reklama
Ja trafiłam do szpitala bi ciśnienie mi skończyło i to było ok 18-19 godziny i to był 36t2d i lekarz przy przyjęciu powiedział że urodze w terminie albo po a mi o 4 rano wody odeszły :) więc teraz też będę miała stracha :)
Ale pamiętam że nie mogłam spać i raz mi było zimno a raz gorąco i wstałam siku i pooooszlo :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no Aniu ja ogolnie to cos tam wieczorem jeszcze robilam i normalnie w nocy na siku poszlam i wrocilam do lozka i po minucie (00:15 dokladnie bylo) znowu mi sie zachcialo i jak poszlam do wc to zaczely mi wody odchodzic
 
Nuska ja mam to samo z tym ubieraniem się. Najchętniej to bym nie zakładała tych czapek szali wcale no ale znowu trzeba uważać żeby się nie przeziebic i kolo się zamyka :p
Tez się boje ze mnie gdzieś złapie na ulicy albo ze sama w domu będę no a wtedy to taksówka jedynie. jak sobie wyobraze ze brac te torby samej i ze taksówkę gdzieś zabrudze to mnie przerażenie ogarnia. No ale nie przewidzi się wiadomo. A przecież R nie weźmie miesiąca urlopu żeby ze mną siedzieć

No mój M ma tak 2,5 do 3 godzin jazdy z pracy do domu a jeszcze droga do szpitala, hmm jakoś to trzeba będzie zorganizować. Po tym jak moja koleżanka urodziła w domu, bo nie zdążyła dojechać stwierdziłam, że rozbijam namiot przed szpitalem i koczuję przed porodem. W maju to już ciepłe noce mogą być ;)
 
Mi jakby się przytrafiło że byłabym sama w domu to bym karetkę wezwała. Ja do szpitala mam 35 km więc na pewno bym nie szukała auta pi sąsiadach :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny budzilyscie na cyca swoje noworodki? ja swoja budze jak spi dluzej niz 3 godziny. no chyba ze w nocy to tak z 4 godziny
 
reklama
Do góry