reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Mega fajna jest możliwość podejrzenia maluszka :) Mój gin usg robi kilka sekund sprawdza tylko, czy serducho bije i tyle także się nie naoglądam. Ostatnio jak zaczęłam dopytywać to obwód główki zmierzył i płeć sprawdził. A to połówkowe tak fajnie, że można i dłużej popatrzeć i 3d. Ale teraz maluszek niech spokojnie sobie rośnie.
Moja mama widziała dziś zdj i stwierdziła, że do mnie podobny ;) Matki to jednak nie obiektywne są. Ale to jej pierwszy przyszły wnuk więc się cieszy.
 
reklama
Milena jest przesłodka :)
Dora ja to non stop oglądałam te zdjęcia z prenatalnego i filmik :) Dostałaś też filmik na płycie? :)
Anka ja też właśnie skończyłam jeść ale zaraz pewnie będę głodna. OD 2 tygodni tylko bym jadła a wczoraj na wadze wyszło ,że schudłam 1,5 kg a mała przybyła 1,4 kg
 
Milena jest przesłodka :)
Dora ja to non stop oglądałam te zdjęcia z prenatalnego i filmik :) Dostałaś też filmik na płycie? :)
Anka ja też właśnie skończyłam jeść ale zaraz pewnie będę głodna. OD 2 tygodni tylko bym jadła a wczoraj na wadze wyszło ,że schudłam 1,5 kg a mała przybyła 1,4 kg


Dostałam płytkę dziś obejrzałam i całe badanie nagrane a ja myślałam, że tylko fotki albo krótki filmik.
Robi się jeszcze jedno badanie takie specjalistyczne?
 
Co za slodki misiaczek z Milenki :-)

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 


Mój małż się uparł, że data 17.02.17 mu się podoba i mam dotrzymać, jak bym jakiś wpływ na to miała ;p

Mój za to co chwila pyta czy już jedziemy, a mnie szlag trafia [emoji51][emoji51][emoji51]
I co chwila ktos pisze, czy urodziłam jak się czuje itp, po co pisze do mnie ktoś, kto nie odzywał się pół roku???


a mi zaczely odchodzic w domu i to byla masakra z jazda do szpitala. na siedzeniu mialam podklad nieprzemakalny recznik i chyba cos jeszcze. a na izbie co krok to lalo sie ze mnie.
Miałam to samo przy pierwszym porodzie [emoji32][emoji33][emoji16]przy drugim przebijali mi pęcherz, zobaczymy jak teraz bedzie



Moja miała mieć 2.5-3 kg a tu się okazało 3.800

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale różnica, i weź to wierz w usg [emoji3]wiadomo, błąd jakiś tam jest ale kilogram?
OlaMagda śliczny uśmiech Milenki [emoji4]
Dora cudny ten Twój człowieczek [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png


 
reklama
Do góry