reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Moja Tosia miała 1 szczepienie te darmowe ale później po konsultacji z neonatologiem przeszliśmy na 5w1. Więc jak to jest z tym 6w1? Ja przed pierwszym szczepieniem mam iść po receptę?

Ogarnęłam wszystkie rzeczy do szpitala ufffff. Jutro tylko spakuje się w torbę i tylko czekać.
Miałyśmy dwie torby czy jedna?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Tosia miała 1 szczepienie te darmowe ale później po konsultacji z neonatologiem przeszliśmy na 5w1. Więc jak to jest z tym 6w1? Ja przed pierwszym szczepieniem mam iść po receptę?

Ogarnęłam wszystkie rzeczy do szpitala ufffff. Jutro tylko spakuje się w torbę i tylko czekać.
Miałyśmy dwie torby czy jedna?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Anka jeżeli kupujesz szczepionki w przychodni to recepta ci nie potrzebna. Tylko jeśli samej w aptece będziesz kupować. Tzn my sprzedawalysmy tez bez recepty jak ktos szukal i potrzebowal ale wolalam napisać ze jest potrzebna rp bo wiem ze niektore apteki bardzo tego przestrzegaja.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam torbe podrozna i walizke, w szpitalu czesc rzeczy oddalam z walizka M., bo bylo malo miejsca a mnie np. Szlafrok byl niepotrzebny ( nie pamietam co jeszcze oddalam)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej , ja nie mam neta. Teraz wykupiła pakiet 500 ale to za mało i zaraz mi padnie.

Ja tez skorzystałam z promocji w rossmanie. Nieźle się obkupilam. Ja kupiłam krem do pupy i pielęgnacyjne wieczorne. Pampersy i chusteczki.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hejka.
Ja mialam sredniej wielkosci walizke. co mi sie przydalo to koszule, recznik, klapki, grzebien, szczoteczka i pielucha tetrowa. tel i ladowarka. u mnie w szpitalu dla dzieci nic nie trzeba brac bo wszystko jest. aaaa i nakladki na sutki do karmienia ktore sluzyly jako ochrona na sutki przed stanikiem na powrot do domu :D bo mialam poranione. no i maltan ktory mega szybko mi przyniosl ulge na sutki.
Violu potrzebuje dla siebie syrop wykrztusny....moge flegamine albo mucosolvan? te dla dzieci czy normalne? czytalam ze niby te mozna no ale jest zawsze watpliwosc....
 
Do góry