reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

India jak Twój tatuaż?? Już się wygoił??

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Super, ze pierwszy dzien udany :-) i fajnie, ze tylko 4 godz, to Amelka sie oswoi, ze mama gdzies znika

Goi mi sie Violu, zaczyna lekko swedziec. Troche sie boje, ze gdzies zaczepie, zadrapie itp, ale to pewnie normalne. Poki co jest 30 st, a ja do sklepu w dresach smigam :-D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj miałam ostatnią wizytę u gina.
Malutki ma 3100g i łeb jak sklep po ad dwa tygodnie do przodu [emoji33]
U mnie z tych akcji skurczowe h wypracowaliśmy 5cm rozwarcia i czekamy na porod. Bo może byc w każdej chwili [emoji57]
1502912388-aaaaaa.jpeg
1502912397-aaaaaa.jpeg


Wiki jak Malutka? Spokojna? Jak Ty sie czujesz?

@viola fajnie, że w pracy luz. Jak jest miła atmosfera to nawet jak ciężka praca to lepiej sie pracuje. Fajnie tak pewnie odetchnąć od domu i dzieci. 4 godzinki to na tyle mało, że nie zatęsknisz bardzo mocno...


f2w39jcg9iht6up5.png
 
Dziękuje:)

Violu szybko czas zleciał:) tęskniłaś? Mała jak to zniosła? Pewnie połowę czasu przespała na drzemce:)

Lee piękne rozwarcie, każda rodząca marzy żeby tak szybko poszło. Który TC?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie akurat jak na złość obudziła się po 1,5h gdzie zawsze potrafi spać po 3-3,5. A jak wróciłam to zbytnio na mnie uwagi nie zwróciła [emoji6] a ja?? Chyba nie zdążyłam zatęsknić, ekscytowalam się czasem wolnym od domu [emoji13]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry