reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dora u nas też zwykła oliwka dała radę :)

Życiowa będzie dobrze na pewno ! :*

Wiki może w domku Malutkiej będzie się lepiej spało :)

Viola a jak ekipa w pracy ? Fajne osoby jakieś ? :)
 
Dzięki, ze mną coraz lepiej. Teraz sie uczymy cyckowac z moim glonkiem, tak się przysysa że mam wrażenie że cycka mi odgryzie. Może bez butli się noc obejdzie :)

Wiki pozdrawia ciotki :)
received_1338942366215831-528x710.png
Screenshot_20170817-194807~2.png
 

Załączniki

  • received_1338942366215831-528x710.png
    received_1338942366215831-528x710.png
    554,5 KB · Wyświetleń: 227
  • Screenshot_20170817-194807~2.png
    Screenshot_20170817-194807~2.png
    191,4 KB · Wyświetleń: 244
Dora u nas też zwykła oliwka dała radę :)

Życiowa będzie dobrze na pewno ! :*

Wiki może w domku Malutkiej będzie się lepiej spało :)

Viola a jak ekipa w pracy ? Fajne osoby jakieś ? :)
Heh taki paradoks że kierownik i koleżanka to znajomi z poprzedniej apteki - dzięki nim ja mam tu pracę. A trzecia koleżanka to znajoma z zespołu w którym razem spiewalysmy w gimnazjum [emoji6] także ekipa bardzo mi znana i chyba dlatego o wiele łatwiej było mi podjąć decyzję i o wiele łatwiej mi się wdraża...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki jaka malutka kruszynka, a w tych różowych ciuszkach wygląda jak laleczka!! [emoji7][emoji7]

Życiowa ojej a skąd się te guzki mogły wziąć?? Na pewno to nie będzie nic złego, wszystko się wyjaśni.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola to poinfekcyjne najprawdopodobnie... ja wyczulam 1 z jednej strony a ich tam jest kilka i z obu stron. Największe mają po 2cm... :/

 
reklama
Dzięki, ze mną coraz lepiej. Teraz sie uczymy cyckowac z moim glonkiem, tak się przysysa że mam wrażenie że cycka mi odgryzie. Może bez butli się noc obejdzie :)

Wiki pozdrawia ciotki :)
Zobacz załącznik 819035 Zobacz załącznik 819036
W tym różowym ubranku wygląda na starszą:)
Jest urocza!! Ustka piękne, nosek mały zgrabny, ooj cała Wiki!

Viola AAA to Super:) że tak powiem atmosfera w pracy najważniejsza!

Dora u nas też oliwkowalam główke tak z pół h przed łapaniem i czapeczke nakładałam. A po kąpieli smarowałam kremem. Kochana ale u nas to ciemieniucha była okropna także musiałam.

Życiowa trzymał kciuki żeby to nie było nic poważnego![emoji110][emoji110]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry