reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ja tego biegania za dzieckiem non stop nie rozumiem... nie wiem może jakoś inaczej mialam zagospodarowana przestrzeń i przy Marysi i przy Tymku... wiadomo że pilnować trzeba ale biegać...

Wy wszystkie latacie za dziecmi?


 
reklama
To zalezy co robi. Jak idzie i sterczy przed tv to najpierw do niej mowie, a jak nie dziala to w koncu wstaje i zabieram. Wiec w takim sensie, jesli robi cos czego nie powinna to biegam, ale kiedy nie musze daje przestrzen


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie. To co trzeba to mam zabezpieczone przed igim, drzwi od sypialni i łazienki zamknięte. Sam ogarnia zabawki, hopsaka i jeździk. Jak chce to mnie woła to idę z nim klocki poukładać czy poczytać książeczkę i szlus. Daje mu przestrzeń bo bym się ją zatyrala a on zanudzil :)

Wiktoria cudna dziewczyna. Teraz Emila kolej :)

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
India no właśnie o tym mowie. Ja jak.siedze z malym w duzym pokoju to zamykam drzwi i on sobie pełza, siedzi czy wstaje gdzie mu sie podoba. Rzeczy których nie powinien ruszać są tak odstawione żeby ich nie ruszał [emoji14]

Jak otworze drzwi i np wieszam pranie to pilnuje tylko kontaktów ale on i tak "idzie" do lustra przewaznie xd i gada do siebie [emoji14]

 
My tez drzwi zamykamy ;-)
Ale niestety nie wszystkie rzeczy mam zabezpieczone, np. Kable ( owszem sa w takich miejscach, zeby Ada sie nie dostala, ale ona i tak czasem probuje. Albo dvd czy dekoder. Ale to co sie da jest poza jej zasiegiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mogę zamknąć pokoje ale jak poloze się w sypialni to ona się po chwili nudzi. Ja zabawki nie interesują woli stać przy łóżku czy oknie, albo bije w grzejniki. Ja tez mam wszystko w pokoju i sypialni zabezpieczone. Ale w kuchni niestety wszystkie go nie da się zabezpieczyc. A jak cos leży na podłodze czy mucha czy kamyka się wniesie to zaraz ma w buzi

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ale chodzi o to żebyś odpoczela tak? To raczej nie w kuchni... położyć się możesz w salonie przecież... niekoniecznie w sypialni...

 
Do góry