reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dziewczyny którą kaszkę z holle polecacie. Jak podawać kaszkę dzieciakom ,które nie pija mleka modyfikowanego. No można odciagnąć , a na wodę ? albo do zupki można?
Dora a nie mozesz zrobić na mm?
Raczej nie poczuje
Odciągnij swoje:-) pewnie:-)
Jak mozesz to ja bym odciagnela
Ja robiłam jaglanke na wodzie i dodawałam owoce np ale na wodzie jest niedobra:/
Teraz robie na mleku na sniadanie samą. .Czasem małemu i jest pyyyszna bez porównania sama mu podjadam :D


Lee zdrowka dla synka:* :*
 
India jest jaglana bez mleka mm. Ja zawsze kupuje.

Dora ja robie normalnie z wodą, swojego mleka nie daje. Jeszcze 3 zboża z holle. Ale np.polecam nestle gryczana ze śliwką albo ryżowa jabłko gruszka z bobovity, ryżowa waniliowa z bobovity.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, w czasie infekcji zbiera mu sie płyn w mosznie. I przy każdej infekcji tak będzie. Pierwszy raz cos takiego sie zrobiło. To jest o tyle niebezpieczne, ze może dojść do skrętu jądra a co za tym idzie obumarcia, stad decyzja o operacji żeby nie dopuścić do takiej sytuacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kciuki za operacje, oby było bez komplikacji.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
India jest jaglana bez mleka mm. Ja zawsze kupuje.

Dora ja robie normalnie z wodą, swojego mleka nie daje. Jeszcze 3 zboża z holle. Ale np.polecam nestle gryczana ze śliwką albo ryżowa jabłko gruszka z bobovity, ryżowa waniliowa z bobovity.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja patrze na sklad jak kupuje :-)
Gryczana nie dawałam ale widziałam ja i tak sie zastanawialam ale
Zwykla zrobie:-)
A próbowałaS na mleku jaglana? Dla mnie niebo a ziemia:-)
 
Do góry