reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dorcia teraz bedziesz usiala miec oczy szeroko otwarte wiem co mowie :D
Moj to takie rzeczy potrafi w sekundzie zrobić ze Ci mowie cwaniak
Ostatnio poszlam do kuchni na sekunde wode nastawic wracam a on stoi na stole i sie cieszy i klika w laptopa
Myslaam ze zawalu dostane wszedl na lozko i z lozka dal kroka na stol a stol jak mam rozłożony to jest na wysokości mebli kuchennych to wyobraz sobie mowie Ci :laugh2::laugh2:
Matko święta ja to chyba za nogę do stołu przywiąże Żart ocZywiście Jejku ja już się zastanawiam czy go mogę samego w pokoju na podłodze zostawić Bo kwiatki w wysokich donicach i już się do nich odbierał
 
Kati ja też chcę ten płyn ;) Jestem z Krakowa ;)
Dora ja już kwiatki musiałam wszystkie wysoko dać bo Ada ostatnio ziemię skosztowała . Dziś to we dwójkę jej wykąpać nie mogliśmy. Normalnie zwiewa z wanienki , wstaje , klęka no masakra . Kupiliśmy jej ten suchy basen to jak go widzi to już uśmiech od ucha do ucha. Nauczyła się sama do niego wchodzić , tzn kładzie się na nim i wpada do środka :D Ja już momentami nie wyrabiam za nią na zakrętach normalnie :D Choinkę to chyba u sufitu uwiaze w tym roku ;)
 
Kati ja też chcę ten płyn ;) Jestem z Krakowa ;)
Dora ja już kwiatki musiałam wszystkie wysoko dać bo Ada ostatnio ziemię skosztowała . Dziś to we dwójkę jej wykąpać nie mogliśmy. Normalnie zwiewa z wanienki , wstaje , klęka no masakra . Kupiliśmy jej ten suchy basen to jak go widzi to już uśmiech od ucha do ucha. Nauczyła się sama do niego wchodzić , tzn kładzie się na nim i wpada do środka :D Ja już momentami nie wyrabiam za nią na zakrętach normalnie :D Choinkę to chyba u sufitu uwiaze w tym roku ;)
My tez tez etap mieliśmy ze nie moglam sama go wykapac xD w sumie dalej w wannie chodzi itp ale juz mniej
Teraz nabierze plynow albo sluchawke od prysznica i do ucha przystawi mowi halo (alo)i dzwoni xD bo my juz dawno wanienki nie uzuwamy normalnie w wannie sie kapie chyba odkad skoczył pol roku:-)
 
Ola my prysznic mamy temu jeszcze w wanience :) Czasem ją biorę pod prysznic jak idę się kąpać ale nie lubię tego bo ona strasznie ruchliwa . Wspina sie na mnie, robi jakieś dziwne akrobacje i się boje ze mi się wysliznie .
 
Ola my prysznic mamy temu jeszcze w wanience :) Czasem ją biorę pod prysznic jak idę się kąpać ale nie lubię tego bo ona strasznie ruchliwa . Wspina sie na mnie, robi jakieś dziwne akrobacje i się boje ze mi się wysliznie .
Ja juz teraz opanowalam trochę ale wcześniej tato asekurowal :D
Ale bardzo lubi sie kapac uslyszy ze woda sie leje do wanny jak moj sie idzie kapac odrazu bluzke probuje ściągnąć a jak go rozbiore to bierze tate za reke albo sam i leci malo nogi mu sie nie polamia do łazienki xd
Cale lato na basenie spędziliśmy praktycznie :-)
Jak jeszcze nie wstawal to gabke kladalam do wanny ale teraz to sobie moge :D
 
Ola my z Adą chodzimy na basen odkąd skończyła 3 miesiące ;) Też uwielbia kąpiele jak widzi wanienkę to się cieszy od razu. A wode na oczy to można litrami jej lać i ją to nie rusza ;) Więc przynajmniej problemu z myciem głowy nie mamy :)
 
reklama
Ola my z Adą chodzimy na basen odkąd skończyła 3 miesiące ;) Też uwielbia kąpiele jak widzi wanienkę to się cieszy od razu. A wode na oczy to można litrami jej lać i ją to nie rusza ;) Więc przynajmniej problemu z myciem głowy nie mamy :)
Też nie miałam bardzo długo z tym problemów. Do czasu ;)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Do góry