reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
W Krakowie moja kuzynka jest konsultantka. Pisze Ci priv kontakt na nią

ckaiyx8d63pd6voi.png
A masz kogoś w Łodzi? Myślałam że takie efekty to tylko w reklamie, ale jak polecasz...
 
A masz kogoś w Łodzi? Myślałam że takie efekty to tylko w reklamie, ale jak polecasz...
W Łodzi nie ma :(
Oj mogłabym wiele takich zdjęć pokazać :)
Zawsze można samemu zostać konsultantem plus są sklepu internetowe ;) ale ... Wiadomo zawsze lepiej poszukać najpierw kogoś żeby wysyłkę ominąć. Na razie jeszcze szału nie ma z konsultantami. A najwięcej ich właśnie na Podkarpaciu i Małopolska. Dość świeża firma.
1513577280-f32b34a9e5810108-aaaaaa.jpeg
1513577305-f97e5b1c7d71d024-aaaaaa.jpeg
1513577323-2552a71709a5b69d-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Dora a Franiu jeszcze nie siedzi?
Siedzi ja wiem z 5 sekund i wslizgiem przechodzi do leżenia na brzuchu Jego póki co siedzwnie nudzi Nie zna lezaczka Do jedzenia siedzi i musi się coś dziać bo inaczej chce zwiac. Jak mu chciałam zrobić zdjęcie z misiem na fotelu to zawsze albo ręka albo noga rozmazana
 
W Łodzi nie ma :(
Oj mogłabym wiele takich zdjęć pokazać :)
Zawsze można samemu zostać konsultantem plus są sklepu internetowe ;) ale ... Wiadomo zawsze lepiej poszukać najpierw kogoś żeby wysyłkę ominąć. Na razie jeszcze szału nie ma z konsultantami. A najwięcej ich właśnie na Podkarpaciu i Małopolska. Dość świeża firma.
1513577280-f32b34a9e5810108-aaaaaa.jpeg
1513577305-f97e5b1c7d71d024-aaaaaa.jpeg
1513577323-2552a71709a5b69d-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8d63pd6voi.png
Może się skusze na wysyłkę. Zobaczę po świętach. Konsultant z niemowlakiem to raczej słabo :)
 
Może się skusze na wysyłkę. Zobaczę po świętach. Konsultant z niemowlakiem to raczej słabo :)
TakCi się wydaje [emoji14]
Mam 3,5 latka, swoją działalność plus w Faberlic jestem wicedyrektorem i też sprzedaje [emoji14] już mniej niż na początku, kiedyś ogłoszenia dawałam itp a teraz po prostu to co mi napiszą stałe klientki że chcą :)
Kobieta z dzieckiem właśnie jest dużo bardziej zorganizowana niż zanim mama zostanie :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
TakCi się wydaje [emoji14]
Mam 3,5 latka, swoją działalność plus w Faberlic jestem wicedyrektorem i też sprzedaje [emoji14] już mniej niż na początku, kiedyś ogłoszenia dawałam itp a teraz po prostu to co mi napiszą stałe klientki że chcą :)
Kobieta z dzieckiem właśnie jest dużo bardziej zorganizowana niż zanim mama zostanie :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
To akurat prawda, ja się cały czas zastanawiam co robiłam z czasem jak Wiki nie było :) idzie coraz lepiej :p
 
To akurat prawda, ja się cały czas zastanawiam co robiłam z czasem jak Wiki nie było :) idzie coraz lepiej :p
No mi bez dziecka na wszystko czasu brakowało...
A teraz nawet sąsiadka która ma dwójkę dzieci była w szoku że ja w ciągu dnia z jednym dzieckiem tyle jestem w stanie ogarnąć i że chyba dobe mam dwa razy dłuższa niż ona [emoji23]

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
reklama
Do góry