reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
India dziękuję [emoji4]całe 5700 kg [emoji3]tylko na cycu, trochę męczyły nas kolki, przeprowadzka, budowa, problem z rodzicami, ech tyle by pisać... Od kilku dni jestem na czas remontu codzień sama z dziećmi i tak do końca kwietnia, ale może już potem będzie lżej [emoji6]

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
To rzeczywiscie sporo sie dzieje. A jak chlopcy? Zadowoleni z siostry? :-) spisuja sie na medal?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ania to super ze pomagaja.
my jestesmy po 1,5 godzinnej wizycie w poradni laktacyjnej. z mala jest wszystko dobrze,pani nie musiala sprawdzac laktatorem ile mam mleka bo mowi ze mam duzo i spokojnie dwoje moglabym karmic. placz i krzyk malej przed jedzeniem moze byc spowodowany tym ze za mocno i za duzo jej leci mleka (mam pierw troche recznie odciagnac i poczekac zeby przestalo tak mocno tryskac i dopiero mala przystawiac) no a dwa mala nie nalezy raczej do dzieci przytulaskow i jak chwile poje to znowu sie wierci i marudzi bo prawdopodobnie nie chce tak sie przytulac. mamy sprobowac karmic sie spod pachy przez jakis czas. dostalysmy troche roznych probek(buteleczka avent, kremy, wkladki) jutro zrobie fote i wstawie.
warsztaty z chustonoszenia beda po swietach[emoji5]
 
reklama
A ja stwierdziłam że nie będę bezsensownie leżeć i popsrzatalam łazienke. Właśnie skończyłam. Czekam tylko żeby domestos spłukać żeby Z tyłka
sobie rano nie poparzyl [emoji16]
I nawet się jakoś strasznie nie zmeczylam, trochę brzuch mi przeszkadzał jak wannę mylam ale ogólnie jest ok :)

Może będzie lepiej mi się spało, bo poprzedniej nocy spała 3-7 i w dzień siw przespalam może z godzinę. Myślałam że dziś pospie ale już północ a ja siedzę....

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry