reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Przylozylam teraz rampersa do małej to hoho za duze [emoji6] na pewno nam sie przydadza tak czy tak.
Ja w sumie zakładam bluzeczki bo albo body z krótkim i na to bluzka z długim albo body z długim i bluzka z krótkim :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jedna warstwe zakladam dlatego bluzka stanowi problem, bo zaraz brzuchol goly :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ubieram pod spód body jak bluze ubieram bo jak po podłodze śmiga to marznie.

Wiki ja też się doczekać nie mogłam :D chyba w 35 tc w końcu to zrobiłam :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie Kulcia rozmawiałam z położną i ona też mówi żeby nie wybudzać,że skoro śpi to widocznie tego potrzebuje. A skoro ładnie przybiera to nie ma potrzeby. Tylko właśnie nie wiem jak to wtedy z laktacją będzie. Boję się,żeby nie było tak jak u Ciebie Marysia. No nic przyjdzie w czwartek to będę z nią rozmawiać jeszcze.
Fajne te rzeczy z Lidla ale u nas tak sypie śnieg,że nie ma szans na wyjście dziś a R jak będzie wracał z pracy to już pewnie nic nie będzie. Ale wyślę go może akurat :)
 
No właśnie niby tak :) ale jeśli w dzień będę karmić np co 3 godziny mniej więcej a w nocy nagle 6 godzin przerwy to nie wiem czy to tak będzie działać,że się po prostu dopasuje. Dziś rano po tych 6 godzinach przerwy to myślałam,że cycki mi eksplodują. Chyba,że po jakimś czasie to się samo jakoś dostosowuje do dziecka. Cholerka no nie wiem :p
 
U mnie z początku też tak było teraz Nadzia w dzień je co 1,5-2 godz, a w nocy i 5 godzin przerwy bywa i jest ok

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
Przez noc najwiecej pokarmu sie produkuje dlatego po przespanej nocy moze byc problem :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry